Майстри Напрямок

Витинанкарі

Світлана Рак
Малярство на склі, витинанки, ляльки - основні напрямки творчої діяльності Світлани Рак, київської художниці, родом з Полтавщини. Вчителями пані Світлани були її батьки: мама - Анастасія Рак, відома художниця по склу, а батько - Василь Рак любив малювати портрети та краєвиди...
Вікторія Резніченко
Майстер витинанки з Кіровограда. Виконує традиційну українську витинанку, переважно симетричну з використанням українських символів. Входить до Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Активна учасниця мистецьких акцій, всеукраїнських ярмарків, мистецьких рухів.
Наталія Кадин-Фесенюк
Художниця має різносторонні захоплення: вирізає витинанки, пише писанки, малює з натури. Користується різноманітними фарбами - аквареллю, олією, акрилом. У часи Майдану розписувала шоломи. Зробила друк футболок з витинанками...
Дмитро Король
Витинанкар з Полтавщини вперше ознайомився з технікою витинанки в 2008 році в Миргородському технікумі імені М.Гоголя, а професійно почав працювати в цій техніці з 2010 року. У своїх творах використовує рослинні, тваринні і геометричні мотиви. Працює як в традиційній одноколірній витинанці так і в багатоколірній. За сюжети творів бере українські свята, звичаї, українську культуру та ...
Вікторія Філь
Майстриня з Черкащини займається виготовленням: авторської ляльки та іграшки, витинанки, писанки, живопису, декоративного розпису, аксесуарів до народного вбрання. А також захоплюється вивченням різних українських народних ремесел, рукоділь, символіки, й набуті знання використовує в роботі.
Олеся Іщук
Витинанки Олеся створює лише три роки (з 2008), проте, з її слів, звичайні вечірні "розмови" з папером плавно переросли у папероманію. Витинанка для авторки - це бажання прояву себе, спроба відобразити свою любов і повагу до навколишнього, а також відчуття естетичного задоволення.
Людмила Проценко
Майстриня з Києва. Творчо працює у кількох напрямках народного мистецтва - витинанка, писанкарство, народна лялька. Творами мисткині, зокрема витинанками, вже не раз прикрашали у столиці сцени на різних мистецьких заходах.
Тарас Крамаренко
Майстер витинанки з Черкащини. На папері зображує теми голодомору, різних історичних постатей, фольклорні мотиви, пейзажі тощо. Захопився малюнками з паперу ще в дитинстві. А зараз навчає цього інших у дитячій мистецькій студії.
Людмила Сафо
Майстриня з Вінничини. Втілює свої ідеї у витинанках та відображує в кам’яній глибі. Пані Людмила є засновником руху пленерів з каменя пісковику на Поділлі, які відбувалися в Ямполі, Буші, Букатинці, Гальжбіївці, Іллічівську, а також в Івано-Франківську і Коломиї.
Василь Корчинський
Художник-графік з Поділля. Працює у різних графічних техніках, живопису та скульптурі, а також у техніці витинанки. За основу митець бере народні сюжети, моменти з повсякденного життя українських селян й трактує їх площинно.
Дарія Альошкіна
Скульптор і витинанкар з Вінничини. Працює з каменем, деревом, металом, керамікою, папером. Творить без ескізів, втілює у матеріалі ідеї, думки, настрій.
Ярослава Галькун
Художниця з Луцька. Окрім захоплень живописом та графікою, творить з паперу різносюжетні витинанки. Тематика робіт торкається української культури та звичаїв, міфології, а також взаємодії людини з Всесвітом.
Оксана Городинська
Займається вивченням та популяризацією народного мистецтва. Працює як писанкарка, майстер витинанки, вишивання. Живопис – основний вид творчої діяльності. Займається моделюванням національного одягу, цікавиться ткацтвом.
Андрій Пушкарьов
Художник з Дніпропетровська плідно працює у різних жанрах - малярство, графіка, мініатюра, витинанка, писанка та пише мистецтвознавчі есеї. З візерунками на папері знайомий ще з 13 років. У 80-х роках витинанка та писанка зайняли чільні місця у творчості майстра. А згодом він створив свої школи витинанкарства та писанкарства.