Майстри Напрямок

Чинбарі

Ялина Строкіна
Чинбарка родом з Санкт-Петербургу вже десять років як мешкає на Закарпатті. Шиє сумки, планшети, чохли для ножів, музичних інструментів, фотоапаратів, давньоруських сокир. У своїх роботах використовує орнаменти та символіку традиційних культур. Технікою різьблення наносить на шкіру етнічні малюнки.
Олег та Інна Гриньків
Подружжя Олег та Інна Гриньківи з Івано-Франківщини весною 2011 року створили мистецьку майстерню «Котилася Торба», в якій творять різні вироби зі шкіри (чоловічі та жіночі сумки, наплічники, гаманці та обкладинки, пояси та корсети, тощо). У всі свої твори закладають певну символіку і зміст, а їх черпають з рідної самобутньої української традиції та ментальності.
Сергій Приймак
Швець та чоботар з Києва. Реконструює одяг та історичні речі часів Київської Русі та Середньовіччя. Окрім того, зі шкіри шиє сумки за середньовічними моделями й орнаментує їх трипільською символікою.
Вадим Обертас
Чинбар, кравець, різьбяр, художник-декоратор, фермер, неабиякий знавець кінної справи та історії України й, нарешті, кіноактор, якого ви не раз бачили на екранах телебачення та кіно. Це все про полтавського митця Вадима Обертаса, який народжений бути козаком.