Майстри Регіон майстра

Запорізька

Сергій Селезньов
Гончар з Херсонщини, родом з Запоріжжя. Працює в напрямку керамічного посуду та керамічних музичних інструментів (окарини, барабани).
Ганна Малюга
Художниця петриківського розпису із Запорізької області. У творчості використовує традиційні матеріали та технології - папір, пензлики з котячого хутра, гуаш, масляні й акрилові фарби, полотно. Захоплюється також іконописом, виконує ікони у складних техніках. Робила замовлення для церков.
Євген Караманов
Запорізький гончар, творить у сфері традиційного гончарства. "Коли починаю працювати з безформним шматком глини, то вкладаю в нього свою енергетику, частку своєї душі. І людям завжди кажу, що вони купують не мій посуд, не річ, а мою енергетику, частинку мене".
Катерина Юринська
Майстриня та художниця з Запоріжжя. Творить дивовижних ляльок-мотанок та за допомогою керапласту - незвичних звірів Марії Примаченко. Усе яскраве, тепле та живе.
Надія Денисюк
Майстриня з Мелітополя вишиває на домотканому полотні дивовижні "козацькі рушники". Досвід створення яких перейняла у запорізької вишивальниці Світлани Ігнатченко, яка свого часу їх відродила. Окрім цього пані Надія вишиває сорочки та в'яже з вовни теплі накидки.