04 Бер 2009 12:59

Що таке Рукотвори?

Рукотвори — це інтернет-проект:

 • з прискіпливо відібраною інформацією про народних майстрів;
 • свіжими розмовами з митцями, спробами розкрити у людях найсвітліше та найсокровенніше;
 • афішею найновіших подій та фестивалів;
 • місце для обговорення народних ремесел, пошуку нових ідей, оцінки робіт.

Кого ми запрошуємо на цей ресурс?

Насамперед, духовно “світлих” митців, які створюють вироби, що “вражають”, “гріють”, “не лишають байдужими” та “створюють гарний настрій”. Ми пропускаємо через себе кожен виріб, і якщо він є для нас цінним, то неодмінно з’явиться на веб-ресурсі. Цінність полягає не в дороговизні твору та його відповідності стандартам чи взірцям. Робота може бути дуже наївною, до неможливості простою, але буде скарбницею великої життєвої енергії, яку їй передав митець.

Ми шукаємо все те, що йде від української міфології, традицій, звичаїв і максимально передає собою енергію українства. Не шароварного і не затяганого, а глибинного, загадкового і незбагненного… Ми хочемо шукати творців!

Чим ми можемо бути корисними?

 1. Митці знайдуть шанувальників
  Творці проекту приділяють особливу увагу “просуванню” вподобаних майстрів у пошукових системах інтернету. Розміщення інформації у відповідних рубриках дасть змогу як ефективно знаходити самих авторів, так і давати читачеві найновішу інформацію щодо їхніх досягнень.
 2. Дійства матимуть відвідувачів
  Організатори подій зі світу народних ремесел та промислів знайдуть своїх відвідувачів та шанувальників. Ми інформуватимемо людей про новини як безпосередньо на сайті, так і за допомогою адресної розсилки.
 3. Творці зможуть спілкуватися
  Ми даємо можливість обмінюватися думками та відгуками між всіма учасниками проекту.
  Якщо ви маєте нові ідеї і шукаєте, хто би їх втілив — “Рукотвори” прагнуть стати для вас найзручнішим інструментом реалізації бажань та мрій!
 4. Інформація буде зрозумілою
  Ми подаємо інформацію на веб-ресурсі рідною та англійською мовами. Ми хочемо зрозуміло і по-сучасному презентувати найкращі зразки українських народних ремесел та промислів якомога ширшій аудиторії і, таким чином, долучитися до створення позитивного образу нашої країни з її глибинністю та самобутністю.

Для майстрів

Умови участі у проекті дивіться тут

Історія заснування

“Рукотвори” виникли як приватна ініціатива журналістів Катерини Качур та Богдана Гдаля. Ідея започаткування з’явилася наприкінці 2008 року. Офіційне відкриття відбулося 17 березня 2009 року.

Особливості проекту

“Рукотвори” – це проект, що створений і утримується силами його авторів. Наразі не всі ідеї, пов’язані з цим ресурсом, втілені. Більше про них тут

Для партнерів

Як з нами співпрацювати?

Для рекламодавців

Як замовити рекламу на ресурсі