Рубрики

Новини проекту

31 березня 2017 о 14:30 ,
Опитування майстрів щодо захисту авторських прав
Шановні митці, Потребуємо вашої участі в опитуванні, яке в результаті покликане допомогти вам самим. Ми маємо намір визначити перелік типових проблем у захисті авторських прав, з якими ви стикаєтеся у своїй роботі. Це може бути недобросовісне копіювання, запозичення стилю робіт, це може бути незахищеність у питанні співпраці з державними установами, комерційними структурами, будь-якими іншими організаціями. Ми хочемо загалом дізнатися, як ви ...
3 березня 2017 о 14:18 ,
Другий конкурс історій «Мої улюблені рукотвори»
Веб-проект "Рукотвори" оголошує Другий конкурс історій "Мої улюблені рукотвори" - конкурс про красу та душу творів народного мистецтва. Листи з історіями приймаються до 15 квітня 2017 року...
20 березня 2016 о 10:11
Історії на конкурс “Мої улюблені рукотвори”
Кожна з історій, надісланих на конкурс, писана щиро та заслуговує на увагу, тому додатково публікуємо деякі з отриманих розповідей...
Результати конкурсу історій “Мої улюблені рукотвори”
14 історій про твори мистецтва надійшло на конкурс "Мої улюблені рукотвори", організований інтернет-проектом "Рукотвори". Тривало творче змагання з кінця січня до 15 березня 2016 року. Це чи не перший мистецький конкурс, де увага звертається не так на сам твір чи його світлину, як на глибину вираження свого ставлення до твору...
27 січня 2016 о 18:45 ,
Конкурс історій “Мої улюблені рукотвори”
Всі ми відвідуємо ярмарки, де майстри виставляють свої вироби. І, мабуть, у кожного вдома є речі, зроблені українськими майстрами у традиційному стилі. Вони нас гріють, надихають, наповнюють позитивом, прикрашають нашу оселю. Нерідко ми не можемо пояснити, чому саме цей виріб ми придбали...
Шукаємо приміщення у центрі Києва для мистецького простору і крамнички
Наш проект заснований ще в 2009 році. Але ми досі не мали місця, куди б до нас могли прийти шанувальники і наповнитися атмосферою. Ми хотіли б поділитися любов’ю до народного мистецтва і концентрувати цю любов у простір розміром кілька десятків квадратних метрів.
Розділ Крамничка тимчасово прихований
У зв’язку з непевною ситуацією як з курсом гривні так і з бажанням переосмислити формат роботи "крамнички", ми тимчасово приховали цей розділ. Але ви можете запитувати важливу для вас інформацію телефоном: 0973763783 або за допомогою скрині bohdan@rukotvory.com.ua. Для відстеження подальших новин, пов’язаних з цим розділом, будь ласка, підпишіться на розсилку новин у правій колонці "Рукотворів".
31 грудня 2014 о 21:15
2015: мрійте і дійте!
Мріяти і діяти попри все! Ціль здається недосяжною? Це неважливо! Зроби перший крок, зроби другий, а за ними прийде все інше, що прискорить втілення задуманого! Знайдуться ресурси, люди і той самий момент, що вирішить все!...
13 грудня 2013 о 20:30
Підтримайте “Рукотвори”
Друзі, ми потребуємо вашої підтримки як мінімум для безперебійної роботи самого веб-сайту, і як максимум для втілення підпроектів та розвитку нашої ідеї. Нижче ми подаємо перелік речей, які би були корисними для нашої роботи.
Ми відкриваємо віртуальну крамничку
Питання на зразок: "А чи можна придбати вироби на вашому сайті" виникало давно, а тому ми вирішили спробувати цей напрямок. Ми починаємо буквально з виробів двох майстрів: гончаря Анатолія Байди та ткалі Валентини Ткач! Роботи ще кількох майстрів готуються до появи.
17 липня 2012 о 16:29
Радіо розмова з Рукотворами про пригоди в Стамбулі
17 липня у прямому ефірі на українському радіо "Культура" з ведучим Дмитром Хоркіним говорили про особливості фестивалю в Туреччині, ставлення до народного мистецтва за кордоном, його реалії в Україні та дещо з буднів сайту.
14 липня 2012 о 12:28 ,
Турецький Музей костюмів отримав подарунок з України
Традиційне вбрання Наддніпрянщини подарували Музею костюмів світу в турецькому Бююкчекмедже українські майстри разом з авторами проекту "Рукотвори". Костюм виготовила майстерня автентичного українського костюму "Шляхетний одяг" з Києва...
29 лютого 2012 о 19:11
Ми придбали об’єктив Nikon! Дякуємо за підтримку!
Завдяки підтримці друзів, через тиждень після оголошення прохання, нам вдалося зібрати 3000 з гаком гривень для придбання об’єктива Nikon 18-105mm.
24 лютого 2012 о 20:29
Збираємо гроші на новий об’єктив для проекту
Ми потребуємо придбання нового об’єктива до фотоапарата Nikon D80, колись придбаного дружнім проектом moksha.in.ua. Попередній - Nikkor 18-135 восени вийшов з ладу і практично не відновлюваний. Тому кілька місяців ми не відвідуємо виставки, фестивалі чи презентації, бо без фотографій не можна передати повноцінного настрою тієї чи іншої події.
1 лютого 2012 о 16:18
У п’ятницю 3 лютого – перша жива розмова від Рукотворів у Google+
Поговорити про народне мистецтво з однодумцями вживу не виходячи з дому? Це легко! Лиш підключіть веб-камеру з мікрофоном. :) Ми започатковуємо інтерактивні балачки силами соцмережі Google+. Перша спроба відбудеться 3 лютого 2012 року, у п’ятницю о 19 годині на офіційній сторінці "Рукотворів".
27 листопада 2011 о 14:32
“Рукотвори” у “Ранку на ТВі”
Розмова 19 жовтня 2011 року в студії телеканалу "ТВі" як про наш проект, так і про народне мистецтво в сучасному світі. Також ми торкнулися теми брендів країн, використання народних мотивів у дизайні упаковки, інтер'єрів та зовнішнього оздоблення..
26 серпня 2011 о 10:50
“Рукотвори” в програмі “Добридень” на Нацрадіо
Спроба подарувати гарний настрій один одному і поговорити про світлих та творчих людей. 40-хвилинний етер від 25 серпня 2011 року на Першому каналі Національного радіо із залученням до розмови народних майстрів. Розмова як про наш проект, так і намагання охопити тему поширення народного мистецтва загалом.
5 серпня 2011 о 14:37
Найкращими виявилися ляльки з Полтави та Черкас
У столичному Музеї Івана Гончара у четвер 4 серпня відкрилася виставка традиційної української народної ляльки за підсумком конкурсу від "Рукотворів". До 25 серпня виставлені понад 60 робіт з різних регіонів України.
4 серпня 2011 о 00:57
До першої виставки від Рукотворів лишаються лічені години
Хоча за плечима вже є деякий досвід організації подій, пов’язаних з народним мистецтвом, зокрема алея майстрів на "Країні Мрій" два роки поспіль, але виставку від нашого проекту ми робимо вперше.
29 червня 2011 о 14:35
Конкурс від Рукотворів на кращу народну ляльку ПРОДОВЖЕНО!
До 30 липня ви ще маєте час зробити СВОЮ ЛЯЛЬКУ і надіслати нам її світлини, й таким чином взяти участь у конкурсі на кращу традиційну народну ляльку, який "Рукотвори" оголосили наприкінці травня. Дякуємо всім майстрам, які вклалися у термін і вже надіслали свої роботи. На сьогодні таких близько 20-ти.
Розгорнути ще