31 Бер 2017 14:30 Вісті, Новини проекту

Опитування майстрів щодо захисту авторських прав

Опитування майстрів щодо захисту авторських прав

Шановні митці,
Потребуємо вашої участі в опитуванні, яке в результаті покликане допомогти вам самим. Ми маємо намір визначити перелік типових проблем у захисті авторських прав, з якими ви стикаєтеся у своїй роботі.

Це може бути недобросовісне копіювання, запозичення стилю робіт, це може бути незахищеність у питанні співпраці з державними установами, комерційними структурами, будь-якими іншими організаціями. Ми хочемо загалом дізнатися, як ви до цього ставитеся.

Щоб взяти участь в опитуванні, перейдіть за цією адресою: https://goo.gl/forms/4lBYoOW1CJK7bSbH3

Незалежно від того, чи ви радо даєте запозичувати стиль своїх наробків і не бачите в цьому проблеми, чи навпаки ви переконані, що зовсім не захищені у своїй роботі, дайте, будь ласка, в опитуванні відповідь на перелік типових запитань. А також поділіться досвідом (якщо мали) найбільш яскравих випадків порушень авторського права.

У підсумку ми матимемо зріз думок, який дозволить нам виробити шляхи допомоги в таких випадках. Опитування триватиме приблизно місяць-півтора. Чим скоріше ви відповісте на опитування і чим більше своїх колег залучите до нього, тим швидше ми зможемо перейти до наступних кроків.

Дякуємо за вашу участь!

«Рукотвори»