05 Сер 2011 14:37 Новини проекту

Найкращими виявилися ляльки з Полтави та Черкас

Найкращими виявилися ляльки з Полтави та Черкас

У столичному Музеї Івана Гончара у четвер 4 серпня 2011 року відкрилася виставка традиційної української народної ляльки за підсумком конкурсу від “Рукотворів”. Виставлені понад 60 робіт з різних регіонів України. Перед цим мистецтвознавці обирали найкращі роботи і відзначили майстрів за кількома номінаціями.

Перемогли: Тетяна Саєнко (на світлині лялька по центру) та Алла Маркар’ян з Полтави (праворуч), і Лідія Колесник з Черкас (пара ляльок ліворуч). У спеціальних номінаціях відзначені: за вишивку — сестри Тетяна та Наталка Катриченки з Києва, за майстерність — Ольга Костюченко з Чернігова, за стильність — Олена Лабунька (Дніпропетровщина-Львів), за образність — Світлана Ковальова (Харків-Луганщина) та за регіональний костюм — Людмила Павлова з Тернополя.

Роботи визначали: заступники директора Музею Івана Гончара, мистецтвознавці Юрій Мельничук, Ігор Пошивайло та Тетяна Пошивайло, а також директор Художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв, майстер авторської ляльки Оксана Смерека-Малик.

Переможці та учасники отримали призи та символічні подарунки від спонсорів конкурсу: видавництва “Родовід” та магазину “Світ рукоділля”.

[dermandar pano=”djRkSV” width=”570″ height=”327″]
Це панорама на 360 градусів. Її можна обертати 🙂

Виставка на основі конкурсних робіт, а також виробів членів журі Юрія Мельничука та Оксани Смереки-Малик триватиме до 25 серпня 2011 року.
Інформацію про кожного, хто долучився до проекту і про передісторію проведення конкурсу можна прочитати тут.