Ми відкриваємо віртуальну крамничку

Ми відкриваємо віртуальну крамничку

Питання на зразок: “А чи можна придбати вироби на вашому сайті” виникало давно, а тому ми вирішили спробувати цей напрямок. Ми починаємо буквально з виробів двох майстрів: гончаря Анатолія Байди та ткалі Валентини Ткач! Роботи ще кількох майстрів готуються до появи.

Ось сам розділ: rukotvory.com.ua/kramnychka

Початковий період роботи допоможе виявити, наскільки ця ідея взагалі затребувана серед аудиторії. В цей час ми особливо чутливі до всіх побажань і зауважень. І чекаємо їх від вас на адресу kramnychka@rukotvory.com.ua

Особливістю крамнички буде те, що велика кількість виробів не продаватимуться відразу, а, натомість, майстер буде робити їх на замовлення. Тому слід враховувати ту кількість днів, яка необхідна для роботи. Інформація про це буде вказана на сторінці виробу.

В технічному плані на початку розділ простий, але з перспективою ставати все зручнішим. На сторінці кожного виробу можна буде побачити, хто його автор, і перейти на відповідну сторінку.

Левова частка аудиторії нашого сайту живе в столиці, тому ми, насамперед, розпочнемо з Києва, не забуваючи реагувати на замовлення в межах країни. Отже запрошуємо у розділ “Крамничка“.