Майстри Регіон майстра

Чернігівська

Олександр Бешун
Майстер, музикант і вчитель, учень одного з найвидатніших майстрів фольклорних інструментів минулого сторіччя Олександра Шльончика. З 1998 по 2016 – керівник студії виготовлення та реставрації музичних інструментів Чернігівського Центру народних ремесел для дітей та юнацтва... Походження Народився 6 березня 1978 року в с.Шестовиця Чернігівського району Чернігівської області. Зараз проживає в м.Чернігові. Освіта Середня спеціальна. Досвід З 1998 по 2016 ...
Тетяна Стадниченко
Ще з раннього дитинства, спостерігаючи за тим, як вишивала та ткала бабуся, в Тетяни Стадниченко з’явився потяг до народного мистецтва, зокрема, малювання, художнього розпису. В орнаментиці та символіці писанкарства художниця дотримується традицій Сіверського краю. Образи створює з власної уяви та досконало вивчає історію українського мистецтва, де і черпає нові творчі ідеї...
Тамара Мельник
Лялькарка з Чернігівщини навчилась цьому мистецтву в інтернеті. В роботах використовує все, що є під рукою: тканина, нитки, шпагат, рогоза, льон, сіно, трава, гілочки плодових дерев і просто палички, намистинки, ґудзики, стрічки, тощо. Весь вільний час присвячує своїй творчості. Каже, що працює по 10-15 годин щоденно, крім православних свят і неділі.
Ольга Костюченко
"Я не знаю слова «натхнення», його, напевно, вигадали ледачі люди. Я готова працювати завжди, були б сили, - говорить знана чернігівська майстриня народної творчості Ольга Костюченко, яка творить у сфері вишивки, вибійки, ляльки-мотанки.
Олександр Михайленко
Гончар-початківець з Чернігівщини займається гончарством біля року. Опановує ремесло самостійно. Для створення виробів використовує глину та молоко. Шукає власний орнамент.
Василь та Інна Перепадя
Майстер з Чернігівщини разом з дружиною понад 30 років працювали з житньою соломою - плели брилі, прикраси та вжиткові речі. Опановували мистецтво соломоплетіння самі, навчали цього дітей у Центрі дитячої творчості.
Сергій Святний
Майстер з різьблення по дереву насамперед славиться своїми деркачами. Вони у нього різної форми та розмірів. А ще С.Святний змусить ламати голову над "мороками" та калатати у "колотило".