Майстри Регіон майстра

Вінницька

Сергій та Світлана Погонець
Подружжя спадкових гончарів з Вінниччини. Сім’я Погонців відроджує славетні крищинецькі керамічні миски, розписані ангобами і покриті прозорою поливою. При виготовленні мисок Світлана і Сергій дотримуються давніх традицій свого села.
Вікторія Колісник
Гончарка-початківець родом з Черкащини. Де бачить глину – там і копає, повз пройти не може. Каже, якщо не поліпить бодай два дні, то тягне до глини, немов магнітом. На виробах зображує символи із писанок, старовинного гончарного посуду або вигадує сама...
Людмила Сафо
Майстриня з Вінничини. Втілює свої ідеї у витинанках та відображує в кам’яній глибі. Пані Людмила є засновником руху пленерів з каменя пісковику на Поділлі, які відбувалися в Ямполі, Буші, Букатинці, Гальжбіївці, Іллічівську, а також в Івано-Франківську і Коломиї.
Дарія Альошкіна
Скульптор і витинанкар з Вінничини. Працює з каменем, деревом, металом, керамікою, папером. Творить без ескізів, втілює у матеріалі ідеї, думки, настрій.
Олександр Ковальчук (живопис)
Відомий вінницький майстер художнього ткацтва та живопису на склі. Творить гобелени, малює ікони та народні картини. Образи для своїх робіт черпає з українських легенд, переказів, вірувань.
Володимир Віхренко
Вінницький майстер-сопілкар вже 18 років виготовляє ці народні інструменти власноруч. Відомі музиканти також цінують й використовують його інструменти. Та пан Володимир і сам музикант. Сопілкарством захопився ще в студентські роки.
Володимир Слубський
Кераміст з Вінничини відроджує трипільську кераміку. Розписує свої вироби загадковими орнаментами давніх гончарів-трипільців. На горнятах, тарелях, кухликах, макітрах, великих амфорах майстер впевнено виводить навісні й хвилясті лінії, кола, ромби, спіралі, завитки - символи, якими давні люди позначали сили природи.
Оксана Городинська
Займається вивченням та популяризацією народного мистецтва. Працює як писанкарка, майстер витинанки, вишивання. Живопис – основний вид творчої діяльності. Займається моделюванням національного одягу, цікавиться ткацтвом.
Олексій Альошкін
Каменяр від душі. Колись покинув столицю, щоб усамітнитися з родиною біля кар'єрів каменя піщаника в селі Букатинка Вінницької області. Й творити з кам'яних брил витончені образи свого світобачення та світовідчуття.
Сашко Бо-Гі та “Мокша”
«Мокша» - нове віяння у стилі сучасного українського одягу. Вінницькі дизайнери створюють вдяганку від душі-для душі за принципами свого світогляду та переконань.