Майстри Регіон майстра

Чернівецька

Василь і Лідія Столярі
Виготовлення вашківських масок є сімейним захопленням подружжя Столярів. Пан Василь маски виготовляє, а його дружина їх гарно розмальовує. За словами п.Василя, до роботи над масками потрібно підходити з гарним настроєм та натхненням...
Олена Чорногуз
Художниця є винахідником унікальної техніки гобелену, де взаємодіють складні фактури розташовані у різних площинах створених за допомогою нитки різної фактури. Крім гобелену, художниця малює на склі, та є автором буковинської ляльки де поєднує дерево з ниткою.
Діана Новак
Майстриня вишивки та бісероплетіння з Буковини. Творить рушники, регіональний жіночий та чоловічий одяг, а до них і традиційні бісерні прикраси.
Дарія Стасюк
Майстриня вишивки з Чернівеччини. У плетиво з червоних, чорних, зелених, жовтих буковинських кольорів вдягає жіночі та чоловічі сорочки, рушники, серветки, подушки та картини.
Оксана Петращук
Діапазон творчих інтересів мисткині охоплює гобелен та художній розпис по тканині, а також лялькарство. Гобелен став першим та найбільшим мистецьким захопленням Оксани Петращук. Сьогодні можна сказати, що художниця виробила свою власну манеру в гобеленоткацтві.