![Василь і Лідія Столярі](https://rukotvory.com.ua/wp-content/uploads/sitethumb/2015/3/big_stolyar_ek0Fs.jpg?x32484)
Виготовлення карнавальних масок є сімейним захопленням подружжя Столярів. Пан Василь маски виготовляє, а його дружина їх гарно розмальовує. За словами п.Василя, до роботи над масками потрібно підходити з гарним настроєм та натхненням.
Карнавальні маски є головним елементом костюмів на Маланку – щорічне традиційне святково-театралізоване дійство, що проходить на Буковині в місті Вашківці 13-14 січня на старий Новий рік.
Василь народився 26 грудня 1975 року, а Лідія – 13 жовтня 1978 року. Народилися і проживають у м.Вашківці Вижницького району Чернівецької області.
Середня освіта.
Чотири роки поспіль творче подружжя брало участь у місцевому фестивалі народної творчості «Калинові обереги».