Майстри Регіон майстра

Луганська

Юлія Масленикова
Творчість "Займаюсь лозоплетінням з дитинства вже 15 років. Першим вчителем в гуртку була майстер Ярмалюк Лілія Степанівна. З 2007 року вчителем став Баканов Володимир Михайлович, народний майстер Луганщини. Мистецтво лозоплетіння — одне з найстаріших людських ремесел.  Робота руками мені допомагає зосередитися, відволіктися від проблем, самоствердитися, виявити свої творчі здібності. Сучасна мода на натуральні матеріали вдихнула нові сили ...
Світлана Ковальова
Лялькарка з Луганщини, родом із Харкова. В роботі використовує натуральні матеріали: домоткане полотно, мішковину, сіно, зерна пшениці, квіти, листя кукурудзи, паклю (м’яті та витріпані коноплі), вишивку. З недавнього часу сама створює натуральні фарби з рослин та орнаментує ними тканини.
Владислав Підтинний
Писанкар з Луганщини творить писанки самостійно й навчає цього мистецтва дітей. Досліджує загадковий світ символів і втілює його у своїх творах. Майстер ще також викладає теорію та практику з кераміки в місцевій школі.
Тетяна Вишневецька-Цурікова
Майстриня соломоплетіння з Луганська. Вироби плете із житньої та пшеничної соломки. Найбільше полюбляє створювати квіти - різних форм та оздоблень.
Світлана Бондар
Художник, майстер декоративно-прикладного мистецтва з Донеччини. З 2008 року займається аплікацією з соломки. Зображує народні мотиви, різні види птахів, ландшафти міст тощо.
Тетяна Коновал
Знана писанкарка з Луганщини. Відома не тільки тим, що відродила традиційне народне мистецтво у своєму краї й створила понад 10 тисяч писанок. Вона також винайшла унікальну технологію витравлювання оцтом рельєфного, немовби вирізьбленого, малюнка на яйці.
Тетяна Козлова
Майстриня соломоплетіння з Луганщини. Як практичний психолог за фахом каже, що крутіння соломки в руках є своєрідною арт-терапією. Це заняття здатне заспокоювати та навіть лікувати.
Леоніда Ткаченко
Одразу й не сказати, ким ця майстриня з Луганщини є більше – писанкаркою чи вишивальницею. У неї однаково добре виходить і писанки писати і сорочки з рушниками вишивати.