Майстри Регіон майстра

Рівненська

Ірина Віан
З воску місцевих бджолярів Ірина створює свічки найрізноманітніших форм та розмірів. Дівчина захопилася цим давнім ремеслом 2014 року, але, як виявилося, не випадково - виринули з дитинства спогади про її дідуся, як він колись робив катані по столу свічки, а Ірина за ним спостерігала...
Зоя Романова
Вишивальниця з Рівненщини починала свою професійну діяльність в 1983 році в творчих майстернях при Рівненській спілці художників. Творчу роботу поєднувала з викладацькою діяльністю з дітьми. З 1991 року почала шити українські костюми на замовлення. Надихається давніми орнаментами, природою і звичайно автентичним одягом.
Юрій Глодовський
Працювати з картинами Юрій почав майже рік тому. Спочатку допомагав майстру місцевого підприємства, від якого й перейняв досвід. А також робив для друзів та знайомих невеличкі іменні ікони, котрі почали їх активно дарувати у своєму оточенні...
Юлія Гончарова
Майстриня вишивки з Рівного. Поєднанням різних вишивальних технік та прийомів, оздоблює рушники, чоловічі та жіночі сорочки. Створюючи новий виріб, опирається на власні відчуття та мистецький смак.
Віктор Андрощук
Гончар з Рівненщини виготовляє термостійкий екологічночистий посуд з чорнолощеної кераміки. Навчився цієї справи у діда з Гавареччини. Цей край здавна відомий гаварецькими чорнодимленими глиняними виробами.