Закарпатський майстер виготовляє бойківські трембіти та сокири (топірці), та навчає цього ремесла інших. Трембіта - це музична дерев’яна труба, яку виготовляли зі скалистої смереки, в яку вцілила громовиця...
Майстриня займається виготовленням верховинської гуні - це основний елемент верхнього одягу гірських жителів. Традиція її виробництва найкраще збереглася в селі Річка, що на Міжгірщині, адже для більшості жителів - це можливість поповнити сімейний бюджет.
Чинбарка родом з Санкт-Петербургу вже десять років як мешкає на Закарпатті. Шиє сумки, планшети, чохли для ножів, музичних інструментів, фотоапаратів, давньоруських сокир. У своїх роботах використовує орнаменти та символіку традиційних культур. Технікою різьблення наносить на шкіру етнічні малюнки.
Майстриня керамічних духових інструментів - окарин та люльок з Ужгорода. Ліпить із закарпатської та угорської глини. Символіку знаходить у старовинних народних візерунках Центральної Європи, але інтерпретую їх по-своєму.
Майстер з Закарпаття займається традиційним старовинним ремеслом — ручним виробництвом бондарних виробів. З дерев'яних дубових, акацієвих, шовковицевих, черешнєвих клепок виготовляє бочки, кухлі, барила для вина та коньяку; діжки для соління; вироби для бань: дерев’яні відра, шайки, черпаки, запарники, чани, а також вазони для квітів і декоративних дерев.