Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка робіт художника Автанділа Гургенідзе (Тбілісі, Грузія)

Виставка робіт художника Автанділа Гургенідзе (Тбілісі, Грузія)

Дата події:

  • 22 січня - 1 лютого 2013 11:00 - 19:00

Місце події:

Музей сучасного мистецтва України
Київ, м. Київ, вул. Глибочицька, 17
Режим роботи музею 11:00 до 19:00, вихідний – понеділок

Більше відомостей:

З 22 січня по 1 лютого 2013 року в Музеї сучасного мистецтва України буде проходити виставка робіт художника Автанділа Гургенідзе (Тбілісі, Грузія) під назвою “Арт Авіа”.

Роботи, представлені на виставці, не зовсім стандартні. Поверхнею для картин автора послужили гігієнічні пакети, які видаються пасажирам на борту літаків. На виставці буде представлено близько 100 робіт автора.

Перша виставка проекту “Арт Авіа” відбудеться в Україні. Далі в планах – подібні проекти в грузинських і європейських галереях. Партнером проекту в Україні виступила компанія “Міжнародні авіалінії України”.

Автанділ Гургенідзе – відомий грузинський художник-монументаліст, фотограф і гід з туризму. Закінчив Тбіліську державну академію мистецтв. Учасник понад 50 художніх виставок в Грузії та Європі. Переможець численних фото- і художніх конкурсів та володар багатьох грантів.

Крім написання картин захоплюється монументальними розписами. Його сюжетами оформлені: станція метро Надзаладеві в Тбілісі, метеостанція в горах Казбек на висоті 3750 м, гірськолижні станції курорту Гудаурі, багато вулиць, площ та стріт-об’єктів в Грузії та Європі. Cайт художника:www.avtogurgenidze.ge.

Офіційне відкриття виставки відбудеться 22 січня 2013 р. У Музеї сучасного мистецтва України за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька, 17. Початок о 18:00.

“Бажання малювати виникає постійно. Воно не підвладне розуму і здоровому глузду, воно живе в кожній секунді мого життя. Це інстинкт, заклик, зміст речей, сутність мого існування. Важко втриматися, дивлячись на поверхню і структуру. Коли під рукою є олівці або маркери і ти розумієш, що ще тільки мить – і з’явиться новий образ, новий сюжет, нові поєднання кольорів.

Часто подорожую, тому літаки – одне з місць, де досить довго перебуваю в очікуванні зльоту або посадки. Подорожі надихають. І надихають не лише художників. Така суть у небі і в цих залізних птахах – наповнювати мріями кожну людину, кожного, хто відривається від Землі і знаходиться в незвичному для нас стані – стані польоту.

В черговий раз застібнувши ремені безпеки і поглянувши в ілюмінатор відчув, що страшенно хочу зробити замальовку. Нехай маленьку, зовсім умовну, але обов’язково тут і зараз і саме в літаку повинен перенести свій внутрішній стан на папір.

Очі шукали поверхню, чистий простір, на якому можна розкреслити лінії, поставити кольорові плями, зробити кілька розчерків. Поруч нічого не знайшов, крім звичайного бортового набору для пасажирів, серед якого помітив стандартні гігієнічні пакети з чудовою поверхнею, такою зручною і придатною для мого прояву творчих думок. Так виникла серія робіт на пакетах, представлена на виставці “Арт Авіа” в Києві. Деякі з них намалював безпосередньо в небі. Інша частина була створена вже після посадки.

Продовжую вивчати авіаційну тему, шукати нові авіа поверхні і площини для картин. Сподіваюся в майбутньому розмалювати кілька літаків”.

Автанділ Гургенідзе

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити