19 Лип 2014 17:27 Вісті, Як зробити

Художниця з Дніпропетровська розписала петриківкою автомобіль

Художниця з Дніпропетровська розписала петриківкою автомобіль

Художниця з Дніпропетровська Вікторія Тимошенко розмалювала Петриківським розписом автомобіль свого чоловіка. Каже, ідея виникла ще з рік тому.

“В мене з’явилась мрія “хочу власне авто”, а так як я народний майстер воно повинне бути розмальоване петриківським розписом. Але, на жаль, не склалося, лякає їзда за кермом. Тож ідею довелося відкласти. Однак згодом заручилася підтримкою власного чоловіка, що має автомобіль. Він спочатку відмовлявся, але після дискусій про технічні моменти здався. Та й донька задоволена, хоча й запитує, чому не всю машину розмалювала?)” – розповідає Вікторія і ділиться секретами технічного виконання задуму:

“Є невеличкий секрет – на авто наклеєна прозора плівка, потім нанесені акрилові фарби та лак для автомобілів. Плівку можна зняти разом з малюнком. Тож коли чоловіку набридне, малюнок знімиться, не пошкодивши фарбу на авто”.

Петриківський розпис

Петриківський розпис

Петриківський розпис

Художниця каже, розпис як і наклейки-вишиванки на авто не реєструються, оскільки займають невелику частину поверхні автомобіля (допускається 40% іншого кольору). “Працівники ДАІ зупиняли, але тільки щоб помилуватися” – резюмує Вікторія.

Світлини Вікторії Тимошенко

“Рукотвори”