Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Відкриття виставки дитячих малюнків «ДЕ ЖИВУТЬ МАМАЇ»

Відкриття виставки дитячих малюнків «ДЕ ЖИВУТЬ МАМАЇ»

Дата події:

  • 3 - 15 березня 2013 13:00 - 17:30

Місце події:

НЦНК “Музей Івана Гончара”
Адреса: Київ, вул. Лаврська, 19
Добиратися автобусом №24 або тролейбусом №38 від станції метро «Арсенальна» до кінцевої зупинки.
Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68
E-mail: info@honchar.org.ua

Більше відомостей:

3 березня 2013 року о 13:00 в мистецькій галереї Музею Івана Гончара (вул.Лаврська, 19) відбудуться мистецькі гостини Хотівського Родинного центу «МАМАЇ», в рамках яких відкриється виставка дитячих малюнків «ДЕ ЖИВУТЬ МАМАЇ».

Питання, яке стало назвою унікальної дитячої виставки, стоїть у ряду з одвічними: Хто ми? Звідки ми? Куди ми ідемо? Пошук відповіді на нього може пролити світло на ці важливі для кожного з нас націєтворчі орієнтири. Проте кожен повинен пройти цей шлях особисто, а він може видатись непростим і довгим. Справжніми поводирями на ньому можуть стати діти.

«ДЕ ЖИВУТЬ МАМАЇ» – мистецький проект Родинного центру «МАМАЇ» села Хотів, що на Київщині. Пошук джерела правди, свободи та власної ідентичності для Хотівських МАМАЇВ пролягає через народну культуру та історію. Об’єднавши в своїй роботі традиційні й новітні підходи у вихованні та розвитку дитини, Центр став культурним осередком нового типу в пристоличному селі XXI ст.

Гончарство, розпис на склі, писанкарство, малювання, заняття з народного співу та фольклорні заняття, дитяча студія анімації, школа гри на народних інструментах та школа козацького бойового звичаю СПАС – головні напрямки, за якими працює Родинний центр. На рівні фундаментальних цінностей основними завданням центру є гармонізація стосунків у родинах, формування міцного громадського осередку в селі та створення «здорового» культурного простору для розвитку нинішніх і прийдешніх поколінь.

Мистецькі гостини Родинного центу «МАМАЇ» є щирим бажанням поділитись набутим досвідом, розширити своє творче та дружнє коло і створити гарний привід для спілкування з дітьми з нагоди початку весни. Домінантою події стане дитяча виставка художніх робіт, що триватиме з 3 до 15 березня 2013 року. Вона поєднує у собі внутрішньо гармонійні та самодостатні школи традиційного народного та академічного живопису. Керівниками студій є носій традиції, донька відомої народної художниці Анастасії Рак – Світлана Рак та художниця, що розвинула власну методику роботи з дітьми наймолодшого віку і протягом багатьох років вдосконалювала її в роботі – Оксана Денисевич.

Цей проект є особливою подією для родин та дітей зокрема, адже саме тут відкриваються найглибші джерела, які лише через свої малюнки можуть сказати ДІТИ – ДІТЯМ або ДІТИ – ДОРОСЛИМ. Відчути та зрозуміти цю справжність запрошуємо усіх охочих, особливо дітей, бо саме в ранньому віці можна побачити те, чого ніколи не побачиш у старшому і лише дитина може намалювати так, як ніколи не намалює дорослий.

У програмі:

  • Спеціальна екскурсія до експозиційної зали «Народна картина» Музею Івана Гончара;
  • Огляд дитячої виставки;
  • Майстер-класи для дітей;
  • Перегляд дитячої анімації сільської студії «ОРЛИК»;
  • Виступ дитячого фольклорного гурту «Будимир» та сільського фольклорного гурту «Радуйся» (с.Хотів);
  • Народні ігри та козацькі забави для дітей;
  • Спілкування у затишному родинному колі.

Організатори:

  • Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»
  • Хотівський родинний центр «МАМАЇ»

Проект «Де живуть МАМАЇ» отримав можливість реалізації завдяки спільним зусиллям дітей, батьків, громади села та у плідній співпраці з Музеєм Івана Гончара.

Інформація: (067) 316-68-79

Вхід вільний

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити