21 Січ 2023 19:25 Вісті

“Нова пошта” оформила свою упаковку різдвяними “павуками”

Фото Юлії Івакіної

В грудні 2022 року фотограф Юлія Івакіна звернула увагу на традиційні павуки, зображені на брендованих коробках, в які цей поштовий оператор пакує посилки від клієнтів. Фотографія з профілю Юлії підштовхнула дізнатися, звідки виникла ідея. Написали у пресслужбу компанії, і отримали розгорнуту відповідь. Крім того, представники поштового оператора поділилися кількома зображеннями макетів такої упаковки.

Коментар пресслужби Нової пошти:

– То звідки ж з’явилися “павуки” на упаковці “Нової пошти”?

– Ми вже давно звернули увагу, що коробки Нової пошти використовуються не тільки для відправки. Вони стали частиною побутового життя українців – у коробках Нової пошти зберігають особисті речі, книги, іграшки, навіть роблять домівки для домашніх улюбленців та багато іншого. І тоді ми захотіли через наші коробки доносити ще й важливі повідомлення для суспільства та клієнтів Нової пошти: мотивуючі, привітальні, навчальні тощо.

Фото пресслужби Нової пошти

Спочатку ми розмістили на коробці чек-лист дбайливого пакування, де коротко написали як правильно пакувати самостійно вдома, щоб усі цінні речі у ній завжди залишались цілими та неушкодженими.

А під час повномасштабної війни ми вирішили підтримати усіх українців і розмістили на своїх коробках елементи вишиванки, підкресливши нашу автентичність. Наші коробки подорожують всією Україною і всім світом, підтримуючи тих, хто наразі живе за кордоном.

Тепер ми змінюємо дизайн наших коробок кожен квартал. Перед Новим роком та Різдвом ми вирішили підтримати святкову атмосферу та додати настрою клієнтам, у цей надскладний для українців час. Ми разом із агенцією Fedoriv заглибились у вивчення традицій зимових святкувань, щоб знайти унікальний дизайн для коробки. Так ми дізнались про різдвяних павуків, які символізують модель всесвіту та давній аналог ялинки. За традицією павуків вивішують в оселі напередодні зимових свят, бо вони збирають усю негативну енергію в оселі. 

Їх форма у вигляді октаедрів чудово римується із логотипом Нової пошти у формі ромбу. Також ми  вирішили додати зображення зірок, хрестів та янголів, адже їх також виготовляли із соломи як окремі атрибути до Різдва, якими оздоблювали оселю.

Ми маємо намір й надалі додавати естетики нашим коробкам.