Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка «Ми – бойчуківці!» в Центрі Української Культури та Мистецтва

Виставка «Ми – бойчуківці!» в Центрі Української Культури та Мистецтва

Дата події:

  • 19 лютого - 12 березня 2015 10:00 - 18:00

Місце події:

Центр Української Культури та Мистецтва
Київ, вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
044) 425-12-66, www.dolesko.com

Більше відомостей:

З 19 лютого до 12 березня 2015 року в столичному Центрі Української Культури та Мистецтва триватиме виставка «Ми – бойчуківці!».

У 2013 році Центр Української Культури та Мистецтва, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука започаткували багаторічний виставковий проект «Ми – бойчуківці!».  Його особливістю є щорічна презентація витворів мистецтва – дипломних робіт найталановитіших студентів цього легендарного ВУЗу, заснованого 75 років тому.

Цьогоріч організатори підготували 2 виставкових блоки, які є абсолютно несхожими між собою, але, водночас, гармонійно презентують мистецьке багатство творчо-освітніх напрямків Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Перший виставковий блок триватиме до 25 лютого та представить перлини сучасного графічного дизайну.
Другий блок виставки «Ми – бойчуківці!» з 27 лютого до 12 березня тішитиме відвідувачів вишитими панно, художнім текстилем.

Після реорганізації у 1963 р. Київського училища декоративно-прикладного мистецтва у Київський художньо-промисловий технікум розпочалась підготовка фахівців дизайну за спеціалізаціями: графічний дизайн (художнє оформлення), промисловий дизайн (художнє конструювання) та дизайн середовища. Так розпочався процес становлення дизайн-освіти в Україні.

Перший випуск дизайнерів відбувся у 1965 р. За десятиліття існування училища, а від 1999 року – Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука, було підготовлено понад три тисячі фахівців дизайну. Нині випускники працюють у різних галузях культури та промислового виробництва як в Україні, так і за її межами: у Росії, Канаді, США, Німеччині, Швейцарії, Франції, Англії, Австралії, Ізраїлі та інших країнах.

Значна частина професорсько-викладацького складу факультету дизайну має велику кількість патентів на винаходи і промислові зразки, авторських свідоцтв, монографій та підручників з дизайну, декоративно-прикладного мистецтва й економіки. Студентів спеціалізації графічного дизайну навчають широкому спектру фахових умінь. Вони займаються створенням ілюстрацій, плакатів, візуальної реклами, оформленням книжок та періодичних видань, розробкою фірмового стилю, нових шрифтів та оригінальних пакувань, проектування експозицій.

Формуванню справжнього митця сприяє вивчення не тільки традиційних дисциплін мистецького спрямування, а й розмаїття графічних технік, макетування, поліграфії та типографіки, сучасних технологій. Проте, готуючи майбутніх дизайнерів, викладачі не забувають і про традиційні техніки, зокрема, каліграфію. Щороку в КДІДПМД ім. М. Бойчука проходить і відомий міжнародний фестиваль з мистецтва каліграфії «Рутенія».

Вхід – вільний.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити