Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка декоративного розпису

Виставка декоративного розпису

Дата події:

Місце події:

НЦНК «Музей Івана Гончара»
Адреса: Київ, вул. Iвана Мазепи, 29
Їхати: ст.м."Арсенальна", авт.№24, трол.№38, м/т №№ 406, 470, 520 (до кінцевої зупинки за Києво-Печерською лаврою)
Тел./факс: (044) 362 44 62
Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68

Більше відомостей:

8 вересня 2010 року о 17:00 в Музеї Івана Гончара у Києві відкриється виставка декоративного розпису заслуженого майстра народної творчості України Івана Приходька під назвою «Сонячне диво».

Ім’я Івана Приходька добре відоме в Україні та за її межами. Лауреат премій імені Павла Чубинського, Катерини Білокур, Петра Верни, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, митець впродовж 30 років плідно працює у сфері декоративного розпису, народної іграшки та дерев’яної скульптури.

У своїй творчості Іван Приходько звертається до архаїчних українських символів: «cонце», «дерево життя», «птах», «кінь» та ін.

Серед основних тем, над якими він працює, слід виділити тему любові до природи з ідеєю гармонійного співіснування всього сущого на землі – звідси розлогі композиції з квітів, тварин, птахів і людей. В картинах Приходька дзвенить, співає Україна, це прочитується як в образно-фольклорному мисленні художника, так і в його палітрі.

Відвідувачі виставок Івана Приходька зазначають високу позитивну «енергетику» його робіт, на що сам майстер зауважує: «Це тепло, яке йде від моїх рук».

Під час презентації буде демонструватися документальний фільм «Вернісаж Івана Приходька» (1988 р.) та виступатиме фольклорний гурт Музею Івана Гончара.

Вхід на відкриття виставки вільний!

Виставка діятиме з 8 вересня по 26 вересня 2010 року щодня, крім понеділка та останнього вівторка місяця, з 10:00 до 17:30.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Leave a Reply