Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Найбільшу ляльку у світі презентують у Києві

Найбільшу ляльку у світі презентують у Києві

Дата події:

  • 21 травня 2011 14:00 - 19:00

Місце події:

Київ, вул. Хрещатик, 2

Більше відомостей:

21 травня 2011 року о 14:00 в Українському Домі (у виставковому залі 3-го поверху) під час міжнародного салону «Київська Казка» відбудеться презентація проекту, який представляє Велику ляльку-мотанку: зріст- 3 м. 30 см., що розпочинає авторську серію, колекцію оберегів, створених за подібним розміром, масштабом і технікою виготовлення, з ексклюзивним змістом та художньо-прикладною своєрідністю, які будуть представлені як в різних містах України, так і за кордоном під брендом «Велика лялька-мотанка мандрує світом».

Ідея проекту –  відродження та популяризація прадавніх українських народних традицій і родинних цінностей, які сприяли творчому спілкуванню, згуртуванню, зміцненню та духовному об’єднанню сім’ї.

Відомо, що лялька-мотанка має давню історію та є прадавнім оберегом («талісманом») нашого народу. Все, що людина робить з любов’ю, стає оберегом, тому лялька – мотанка це не тільки іграшка, це – символ єднання минулого і майбутнього через творчість в родині.

Мотанка – мати з дитиною, одягнена в яскраві шати – символічне втілення України в образі жінки, яскравої, багатої і плодючої. Символ жіночої мудрості та турботливої берегині роду.Лялька виконана як ствердження єдності України, за усіма прадавніми канонами, з натуральних матеріалів  без використання голки, технікою намотування по скритій спіралі за годинниковою стрілкою. Кожен зможе прикрасити оберіг своєю власною стрічечкою або іншою прикрасою: намистом, бісером, вишивкою…,  зі своїм побажанням сімейного і особистого  благополуччя, добробуту, захисту.

На виготовлення Ляльки пішло 500 метрів тканини і 1.5 км. ниток. Запрошуємо долучитися до акції .

0507524782 Олександра Нестеренко
0679052077 Володимир Діденко
Ben.Duk25@gmail.com

Салон авторської ляльки

Салон авторської ляльки у столичному Українському домі триватиме до 22 травня 2011 року. Талановиті митці з різних країн світу представили там свої найкращі творіння. Кожна експонована лялька на Салоні – неповторний і унікальний витвір мистецтва, до якого автор доклав частку своєї душі.

Виставкова програма Салону поділяється на декілька блоків:

  • авторські експозиції майстрів художнього лялькарства, а також роботи творчих об’єднань, експозиції тематичних галерей, експозиція ведмедиків та їх друзів;
  • виставковий проект „Ляльки Світу”, представлений дипломатичними представництвами різних країн, в якому експонуватимуться авторські ляльки відомих майстрів з різних країн, які допоможуть відвідувачам Салону доторкнутись до культури народів світу, відчути їх яскравість та самобутність у візерунку Світової культурної Спадщини;
  • проект „Зіркові Ляльки творять Добро!”, в рамках якого яскраві особистості сучасної України представлятимуть власні творіння, а також створені у співдружності із відомими майстрами. „Зіркові ляльки” допоможуть зібрати кошти під час благодійного аукціону задля реалізації соціальних, освітніх та мистецьких програм для дітей та молоді із соціально незахищених верств населення України.

Більше на kyivskakazka.org.ua
Світлини Катерини Орлової-Гузової

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити