Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Національний ковальський фестиваль «ВакулаФЕСТ–ХХІ» на Полтавщині

Національний ковальський фестиваль «ВакулаФЕСТ–ХХІ» на Полтавщині

Дата події:

  • 25 червня 2018 - 30 червня 2018

Місце події:

Полтавська обл., смт.Опішне

Більше відомостей:

Донині Опішне символічно продовжує тисячолітню традицію єднання гончарів і ковалів навколо палаючого горна: цього року тут увосьме відбудеться Національний ковальський фестиваль «ВакулаФЕСТ–ХХІ».

Упродовж 25–30 червня 2018 року у фестивальному містечку, що розгорнеться на базі Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному на Полтавщині, працюватимуть учасники – відомі ковалі з різних куточків України. Для підсумкової оцінки Журі вони мають подати твори в двох номінаціях. Домашню ковальську роботу представить декоративна вивіска зі шрифтовою композицією з назвою об’єкта Музею-заповідника. Демонстраційною роботою, за рішенням організаторів, цьогоріч стане декоративний ліхтар «Полум’яна рута». Саме цей твір учасники виготовлятимуть під час ковальського фестивалю.

Прикметно, що «ВакулаФЕСТ–ХХІ» незмінно відбувається в рамках Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг». Тож і цього року ковалі мають нагоду долучитися до унікальної низки мистецьких проектів, оглянути виставки кераміки, творчо поспілкуватися і найголовніше – 30 червня 2018 року взяти участь у колоритному мистецькому святі – Національному фестивалі гончарства.

Прийом ковальських заявок триває до 31 травня 2018 року. Охочих поглянути на вогнедійство в Опішному радо зустріне кожний фестивальний день.

«ВакулаФЕСТ–ХХІ» – це п’ять днів справжнього ковальського свята в атмосфері творчості й цілковитого занурення в процес! Для учасників це – фантастична нагода відчути саме ту – справжню – насолоду від справи, якою займаєшся, а ще – залишитися наодинці з природою й собою, поза звичним ритмом життя. Для гостей же ковальський фестиваль оповість про таємницю народження мистецтва у вогні мовою дужого металу.

Фейсбук сторінка музею 

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити