Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Мистецька виставка Аліни Гончарової-Цівінської

Мистецька виставка Аліни Гончарової-Цівінської

Дата події:

  • 24 вересня - 2 жовтня 2011 10:00 - 18:00

Місце події:

Київська область
м.Переяслав-Хмельницький
Національний історико-етнографічний заповідник «ПЕРЕЯСЛАВ»
Музей українських обрядів (На території Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини)
вул. Літописна № 2
Телефон для довідок: (04567) 5 56 41
Проїзд до НІЕЗ “ПЕРЕЯСЛАВ” з міста Києва: від станції метро “Чернігівська” або “Харківська” маршрутним таксі сполученням “Київ – Переяслав-Хмельницький” (відправлення кожні 15 хвилин)

Більше відомостей:

24 вересня 2011 року о 13:00 у виставковому залі декоративного розпису (територія Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини) в Переяславі-Хмельницькому відбудеться відкриття мистецької виставки Аліни Гончарової-Цівінської “Родом з Полтавщини” (писанки, ткацтво, малярство, батик, валяння з вовни).

У своїх роботах Аліна відроджує стилістику Полтавського краю, оволоділа різними техніками розпису Гуцульської писанки, писанки-дряпанки, вдосконалює мистецтво ткацтва, гобелену, валяння, по- справжньому захоплена малярством, особливо розписом на шовку. Тут вона тяжіє до техніки гарячого батику, що дозволяє вільно оперувати зображенням, де й розвиває тему природи та єднання людини з природою.

“Бо гарячий батик – серйозний, вдумливий, неймовірно загадковий; живописний, глибокий; цільний і зрілий. Його неможливо порівняти з подихом вітру; він грунтовний… але, познайомившися з ним ближче – море романтики, маса сильних відчуттів від його стародавніх коренів… але він вічно молодий, вбираючи в себе те нове, що несе в собі Час… це поезія, підкріплена логікою і розрахунком. Адже напластовувавши поступово, від світлого до темного, один на інший барвисті шари – не можна помилитися, недобрати або перебрати з тоном, кольором; (хоча помилки виправити неможливо.) Саме в цьому жанрі мистецтва найяскравіше проявився її характер, невичерпний творчий потенціал, де чітко визначена своя філософія і фантазія”.

Не менш цікавий вид мистецтва, яким володіє – валяння (це техніка створення з непряденої вовни декоративних речей чи панно). Повсть народжується з вовни і води. Тому вона не боїться води і прання. «Щоб робити повсть, не потрібно нічого, крім рук людини і вовни. Правда, потрібно ще дуже багато праці». Ця техніка вимагає терпіння, точності, і творчої думки, чого у молодої мисткині не бракує.

Творить власний неповторний чарівний світ за допомогою мистецтва, що полонить її душу. Її роботи вишукані в кольоровому співвідношенні, в технічному виконанні, тонкі стилізації мають глибоке почуття сучасності.

Творчий діапазон робіт Аліни широкий – від живописних образів до складних композиційних творів, з використанням різноманітних матеріалів. Її твори також пов’язані з релігійною тематикою, бо саме віра спонукає її до творіння прекрасного і поєднала життя з мистецтвом, яке завжди живе в її душі.

Про автора

Народилася 19 травня 1990 року в місті Лубни Полтавської області. З 2005 по 2007 роки навчалася в Гадяцькому училищі культури ім. І.П Котляревського. На сьогодні здобуває освіту в Косівському інституті прикладного га декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв за спеціалізацією “художнє ткацтво”.

Учасниця понад 11 колективних виставок регіонального та всеукраїнського масштабу. Призерка та переможниця багатьох міжнародних виставок-конкурсів, серед яких “Ukrainian Art Week” (2010 р., 2 та 3 місце), “Kazakhstan Art Week” (2010 р. 2 місце). “St.Petersburg’s Art Week” (2010 р.. 1,1, 2 та 3 місця в різних номінаціях) тощо. Брала участь у виставці “Art Week in Berlin”(2011 р.).
Авторка 6 персональних виставок.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити