Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Майстер-класи з виготовлення різдвяно-новорічної атрибутики 2010

Майстер-класи з виготовлення різдвяно-новорічної атрибутики 2010

Дата події:

 • 23 листопада 2010 - 24 грудня 2010 20:00

Місце події:

НЦНК “Музей Івана Гончара”
Адреса: Київ, вул. Iвана Мазепи, 29
Їхати: ст.м.”Арсенальна”, авт.№24, трол.№38, м/т №№ 406, 470, 520 (до кінцевої зупинки за Києво-Печерською лаврою)
Тел./факс: (044) 362 44 62
Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68

Більше відомостей:

Протягом місяця – з 23 листопада по 24 грудня 2010 року – в Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара” у Києві триватимуть майстер-класи з виготовлення різдвяно-новорічної атрибутики та вивчення колядок. Зокрема, вас навчать майструвати різдвяні зірки та колядницькі маски, вирізати витинанки, пекти традиційні пряники, робити з соломи дідухів, коників та павуків, співати колядки та щедрівки. Участь у майстер-класах безкоштовна!

Розклад передріздвяних майстер-класів

[table id=1 /]

Участь у майстер-класах – безкоштовно, за попереднім записом: 383-25-31, (067) 316-68-79
Запис груп більше 10 осіб – за індивідуальним графіком.

Усі майстер-класи відбуватимуться у приміщенні Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» за адресою: вул.Івана Мазепи, 29 (м.Арсенальна, тр.38, авт. 24).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

14 відповідей до “Майстер-класи з виготовлення різдвяно-новорічної атрибутики 2010”

 1. Тетяна :

  Дуже гарні мастер-класи ! Але чому ж твсі вони так рано починаються? Як же бути тим, хто працює наприклад до 17:00? Шкода, але з усіх запропонованих заходів, змужу відвідати лише ті, що по суботах. А хотілося би набагато більше 🙁

 2. Галина :

  А мені жаль ,що майже всі подібні заходи відбуваються тільки у Києві ! Підскажіть ,будь ласка чи можна щось подібне побачити у Дніпропетровську або он-лайн.

  • Йола :

   Мабуть можна якщо ви самі візьметесь за організацію. Можна дізнатися, прям тут на сайті, про мацстір які живуть у Дніпропетровську і домовитись із ними про організацію майстер класу. Приміщення можуть надати або якійсь музей, або бібліотека, або якась українська організація, шукайте. Прийшов час робити все самим, нема від кого чекати.

 3. Олекса :

  Класні майстер-кляси. Хочу записатись на завтрашні, але чомусь телефони не відповідають. Підкажіть, будь ласка, як можна з вами зв’язатись.

 4. Ганна :

  відвідавши майстер-клас з соломоплетіння 11 грудня, в мене радикально змінилася думка про музей І.Гончара! чесно кажучи, вийшла звідти розчарована! прийшли на майстер-клас, щоб навчитися робити руками, плести з соломи, вперше були на солоплетінні, а Ніхто нам не приділив уваги, не розказав, як робити ті вироби, ніхто не підійшов і не спитався, чи усе у вас виходить. Довелося спостерігати за тими, хто вміє робити вироби з соломи і намагатися повторювати. Виникає питання? чи то був майстер-клас чи пародія?тільки зрозуміли, що до чого, майстриня оголосила, що Мк завершина і пора збиратися! звісно, я розумію, що за “безкоштовно” зараз ніхто нічого не робить і благодійністю не займається, але якщо вже майстер-клас, то потрібно хоча би спробувати навчити і провести його так, щоб люди захотіли ходити на заняття гуртка, як то кажуть, за гроші!
  вибачайте за таку критику, але я гадаю, що це змусить задуматися, як не саму майстриню, так адміністрацію

 5. Гостя :

  мушу поділитися своїми враженнями про відвіданий мною майстер-клас з соломоплетіння 11.12.2010. в пані Раїси.
  Власне майстриня може таки й МАЙСТРИНЯ, і багато чого може сама зробити.Але уваги гостям, які прийшли до неї на МК, не приділяла майже зовсім. Окрім 4-5 бабусь, які вже володіли навичками плетіня і самі вміли виготовляти вироби з соломки.
  На мою думку про вдалість проведеного МК свідчить такий факт: мама з двома дітками, які через брак уваги і будь-якої роботи з аудиторією цієї пані, встали і пішли. Бо діткам не цікаво було слухати на яких фестивалях і конкурсах була та пані.
  Особливо хочу подякувати дівчинці Ніні, учениці майстрині, яка і розказала, і навчила, і показала, і допомогла виготовити того павучка. З неї вийде гарна майстриня!
  На останок хочу попросити працівників музею уважніше добирати людей, які проводитимуть подібні МК!

  • По суті, критика може й має якісь підстави, але чому Ви вводите в оману читачів цього сайту і пишете 2 останні відгуки під різними іменами “Ганна” і “Гостя”, створюючи тим самим нібито ефект масового обурення? Якщо Ви особисто чимось не задоволені – вирішуйте це питання безпосередньо з майстринею або музеєм, не розмножуючи це на різних сайтах…

   • Ганна :

    шановний, Богдане!
    я розумію, що зараз усі дуже грамотні й полюбляють різного роду афери, інтриги і т.д. але це не означає, що усі такі! я відповідаю за свої власне слова, а те, що під моїм відгуком є ще один, то це ще не означає, що це одна і та сама людина!
    особисто, ви були на майстер-класі?
    кожен має право на власну думку, позитивну чи негативну!
    я за освітою педагог і знаю, як потрібно працювати з дітьми, дорослими людьми, групами… тому ця подія і викликала моє обурення.в нашій країні словоба слова, тому ви не можете заборонити писати негативні відгуки, тим паче люди мають бути застережині, що не все те золото, що блищить

 6. відвідувачка :

  на жаль, мушу підтримати ганну. майстер клас був погано організований. майстриня очевидно була цим не задоволена – не вистачало якихось дротиків для основ, потім не могли знайти якихось квіточок для прикрашання павуків, паперу, виявилося що потрібно платити за майстер-клас як за вхід до музею, хоча про це ніхто не попереджав (я не кажу, що це не правильно, але виглядало якось “як не з”їм, то понадкушую”, тобто якщо грошей ми на цьому не заробимо, то хоч за вхід зберемо), гроші намагалися взяти і з учнів майстрині. майстрині очевидно не сподобалося те, що батьки привели зовсім маленьких дітей, дехто з них капризував, але ніде не попереджалося про обмеження віку. зрозуміти як робити павука було тяжко.
  коротше, загальне враження таке – організатори погано підготувалися до майстер класу не забезпечивши майстриню всім необхідним, через що вона була дещо роздратована ну і майстер-клас пройшов у відповідному дусі, атмосфера була не з приємних, особливо на початку.
  дякую музею гончара за майстер клас, я отримала задоволення не зважаючи ні на що, але очевидно, що все могло б і мало б бути краще. організатори дещо недопрацювали.

Залишити відповідь

Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1147 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити