Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Художня виставка Тетяни Кобзар «Золота пора»

Художня виставка Тетяни Кобзар «Золота пора»

Дата події:

  • 17 лютого 2015 - 9 березня 2015

Місце події:

Центр Української Культури та Мистецтва
Київ, вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
044) 425-12-66, www.dolesko.com

Більше відомостей:

17 лютого – 9 березня 2015 року в столичному Центрі Української Культури та Мистецтва триватиме художня виставка Тетяни Кобзар «Золота пора».

Відкриття виставки – 17 лютого о 17:30

Понад 30 робіт знаної художниці Тетяни Кобзар розквітнуть на Подолі в цей зимовий час. Виставковий проект «Золота пора» поєднав у собі народне малярство та живопис в стилі імпресіонізму.

На кілька років полтавчанка Тетяна Кобзар разом з чоловіком залишили гамірне місто й оселились у сільській хаті-мазанці, де топили дровами, живучи в тиші серед квітучих садів. Саме тут, на тлі мальовничої природи, в сакральному просторі української хати, створила вона справжні шедеври народного малярства.

Усі твори Тетяни Кобзар ваблять до себе. Вони, ніби дівочі мрії, оживають на полотні незбагненно чудовими пахощами, наповненими всіми нотами хвилюючої української музики.

Мистецтвознавці називають народне малярство Тетяни Кобзар «народною картиною ХХІ століття». Професіоналізм художниці, базова школа академічного живопису та малюнку, досконале володіння композицією піднесло народну картину на суттєво новий рівень в мистецтві, оскільки народне малярство в даному випадку не є формальним відтворенням побутової, епізодичної сценки.

У творчості Тетяни Кобзар воно виходить на новий щабель розвитку. Композиційна побудова твору базується на професійних законах живопису. Кольоросполучення на полотні гармонійно поєднані між собою.

Відмінність її народного малярства – це створення нового, колоритного образу, це казкове зображення національних традицій, культури, побуту українського народу.

У її творах оживає український фольклор. Наприклад, напрочуд реалістичною та опоетизованою постає Купальська ніч, наповнена місячним сяйвом, коханням, чарами й пахощами трав. Або травневий ранок Юної Весни, коли закохані дівчата у вишневому садочку мріють про щасливу долю, а душу так бентежить милий соловейко, в бузковому розмаї. І з’являються небувалої краси квіти, створені уявою мисткині.

Досконалість творів підсилена метаморфічними персонами української міфології: закохані здатні літати на дивовижному «Птахові кохання», а «Красуня-Весна» милується своїми дивами під квітучим деревцем. І виявляється, що існує в цьому світі «Дивен сад»! І все це можна побачити на картинах Тетяни Кобзар. У її народному малярстві ожили казки, легенди, народні пісні, прислів’я та приказки.

Дебютом Тетяни Кобзар у творчій виставці є її квіткові натюрморти, створені в стилі імпресіонізму. Відвідувачі побачать характерну, особливу авторську манеру письма, уяву художниці, її ірреально-фантазійні, казкові квіти. Вони знаходяться в музичному русі, вальсуючо-дивовижні!

Із питань акредитації на відкриття виставки – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.:
097-98-22-783, або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити