Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Фестиваль сучасного мистецтва “ЦЕГЛИНА 2019”

Фестиваль сучасного мистецтва “ЦЕГЛИНА 2019”

Дата події:

  • 17 травня 2019 - 1 червня 2019

Місце події:

Територія галереї «ЦеГлинаАрт»
Київ, вул. Набережно-Лугова, 2-В

Більше відомостей:

17 травня на території галереї “ЦеГлинаАрт” відбудеться відкриття фестивалю сучасного мистецтва “ЦЕГЛИНА 2019”. Основні медіа – кераміка. “АКТ-СИНЕРГІЯ”.

Фестиваль відбудеться за підтримки Посольства України в Анкарі (Туреччина), ГО Конгресу Активістів Культури та завдяки самоорганізації кола однодумців.

Організатор фестивалю – Олеся Дворак-Галік
Історія однойменного Фестивалю сучасної кераміки продовжується. Цього року команда представить результати напрацювань митців, науковців та критиків, що започаткували дискурс про місце експериментальної кераміки у мистецькому тілі сучасної української культури.

Кераміка, як основний медіум для візуальної частини фестивалю, давно вийшла за межі класичного декоративно-прикладного мистецтва і стала інструментом для створення творів сучасного постмодерного мистецтва. Історія цього процесу триває через переступання, через канони та створення абсолютно новітніх правил. Цеглина стала місцем єднання спільноти митців- експериментаторів, котрі у синергії створили новий листок історії української керамічної культури.

«Акт Синергія» – проект, що об’єднує різноманітні експерименти з матеріалами та їх обробкою, різноманітні антропоморфні та антропоцентричні теми. Проект створений людьми, про людей, для людей. Тут ви зустрінете звичні та нові обличчя та почерки, образи, що примусять замислитись, а також об’єкти, які закликатимуть до змін і трансформації.

У травні фестиваль об’єднає митців з України, Туреччини та Білорусі.

Традиційно, спеціально до фестивалю, створені інтерактивні роботи, модульні конструктори, що здатні змінюватись без моменту руйнування, із закладеними варіаціями, інтелектуальні естетичні ігри для ока та розуму, обличчя сучасного суспільства у станковій керамічній скульптурі , керамічні пласти та об’єми сповнені природних форм та явищ.

Буде багато молодих митців, нових імен та ідей! Слідкуйте за сторінкою фестивалю та ловіть анонси дискусій, подій https://www.facebook.com/ceramics.fest.kyiv/

Обкладинкою фестивалю стала робота турецького митця Хасана Нумана Сучаглара – «Зруйнований будинок в середині мене», що проголошує руйнацію особистості на одинці. Такий вибір зумовлено рішенням поставити виклик – закликати до єднання та синергії, для якісно нового рівня спільного творення.

Фестиваль «ЦеГлина» відбувається з 2013 року та об’єднує понад 100 українських митців, приєднуйтесь до шанувальників сучасного керамічного мистецтва.

Контакти для ЗМІ: (050) 5316426 Олеся Дворак-Галік, sun-1@ukr.net

Триватиме виставка до 1 червня

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити