Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Етнічний фестиваль «Країна мрій»

Етнічний фестиваль «Країна мрій»

Дата події:

 • 10 - 11 липня 2010 10:00 - 22:00

Місце події:

Київ, Співоче поле
Їхати: ст.м.”Арсенальна”, авт.№24, трол.№38, м/т №№ 406, 470, 520 (до кінцевої зупинки за Києво-Печерською лаврою)

Більше відомостей:

10-11 липня 2010 року з 10.00 до 22.00 на Співочому полі у Києві відбудеться етнічний фестиваль «Країна Мрій».

Вхідний квиток – 30 грн., партер – 100 грн.

Попереднє замовлення квитків за телефоном 238-28-88

Запитання та пропозиції надсилайте на скриньку: natalkaskrypka{равлик}gmail.com

Деталі згодом…

Джерело: www.krainamriy.com

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

13 відповідей до “Етнічний фестиваль «Країна мрій»”

 1. УРРРРРРРАААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Невже повертаються старі добрі часи, коли Країна Мрій тривала два дні!?
  Якшо так, то всіх з цим вітаю!

 2. Сашко :

  Хороша можливість замовити квиток завчасно,але приклад:Хороше ставлення оператора.І от я з кодовим номером у “квадраті” на Борщагівці.Фірма rengoo(здається так),якій це доручили:продавці перепулюють продаж квитків один на одного й займаються своїм основним бізнесом(торгівлею мобілками й аксесуарів до них-повна ігнорація).Не знаю чому вхід на фестиваль,навіть при бажанні платити гроші,я повинен починати з гірким осадом.Не знаю чия-то була ідея доручити продаж квитків на культурний захід торгашам,чому не продавать їх через установи культури,ті ж театральні каси(не згадаю,щоб там колись так відносились) . Все ж сподіваюсь, що сам фестиваль не лишить й згадки про пагане-буде,як завжди цікаво.Все буде добре,тільки не ходіть в “квадрат”,щоб не спаганили настрій перед фестом.

 3. Сашко :

  Розмова сліпого із глухим.Я писав про організацію продажу квитків на фестиваль.А може ,знущаєтесь й це ваша ідея,щоб продавати їх разом з мобілками,так мобілки,виявляється продавать вигідніше.Тепер піду посплю я,добраніч.

 4. Ніка :

  Підкажіть, будь ласка, квитки можна буде купити лише попередньо чи й на вході на фестиваль?

 5. Сашко :

  Я радий був би відповісти на ваше запитання,але не отримав на нього відповіді сам,тому вирішив придбати квитки завчасно.Може, Богдан Гдаль дасть на нього відповідь.Спробуйте замовити квитки за номером 2382888 в п’ятницю зранку:отримаєте код у оператора й викупите за вказаною ним адресою-ціна вхідного квитка 30 грн.Бажаю приємно провести час на фесті-неможливе буває можливим.

 6. Микола :

  Так як “шановні” організатори цього року влаштували продаж квитків на Країні, то їх 100% краще було купити завчасно. Ситуація : приїжджаємо в суботу в обід – черга на метрів 100, як в совдепії за горілкою. Всі стоять в штовханині на 30-градусній жарі (а перед дощем парило немилосердно). І одна (sic!) каса. Був злий як собака, так і не попав туди.
  До речі, недавно залишив подібний відгук у них в гостьовій на офіційному сайті – видалили через хвилин 20. Більше в житті не піду на це свято, якщо організація буде така ж }:-(((
  P. S. І медовуху продавати перестали.

 7. Сашко :

  Щоби в сторону організаторів не тільки звинувачення,от побажання на майбутнє:
  1.ідея продавати квитки завчасно без націнок чудова
  2.продавати квитки через мережу книгарень теж хороша
  3.а от купляти квитки у мережі торгівців мобілок- торгівці мобілок обслуговують своїх покупців поза чергою- вас ігнорують й якщо, все ж вдасться купити квитки, -отримаєте відчуття “людини другого сорту”
  4.на фест завжди є сенс прийти(не стачить місця,щоб пояснити чому,хто був підтримає мене),в крайньому разі, треба ,необхідно потрапити на територію Музею Гончара,в гості до братів Капранових
  5.от іще -не зрозуміла ситуація з продажем квитків на один день-навіщо ці з’ясування “квиток на суботу чи на неділю”-з квитком на день у неділю треба було з’ясовувати ситуацію,правда вдалось це досить швидко,але навіщо?
  6.особисто для мене, платити такі гроші за те,щоб бачити два дні такого дійства- це нормально,тож: коли буде “Країна” наступного року?

  • Сашко :

   P.S.:чому не вдавалось знайти багато інформації в і…неті що до учасників фесту, його програми, певно для інтриги?Думаю,маючи більше інформації – бажаючих потрапити на нього було б більше…

 8. Віталій Стреленко :

  Велика подяка організаторам! Спочатку був приємно вражений наметом та столом на моєму місці, на радощах приютив коло себе вишивальщиць з Закарпаття, на зважаючи на годинне чекання своєї реєстрації, а злива в перший день взагалі була супер. Не знаю як кому, а мені Все дуже сподобалось!.

Залишити відповідь

Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1147 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити