Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Етнічний фестиваль «Країна мрій»

Етнічний фестиваль «Країна мрій»

Дата події:

 • 10 - 11 липня 2010 10:00 - 22:00

Місце події:

Київ, Співоче поле
Їхати: ст.м."Арсенальна", авт.№24, трол.№38, м/т №№ 406, 470, 520 (до кінцевої зупинки за Києво-Печерською лаврою)

Більше відомостей:

10-11 липня 2010 року з 10.00 до 22.00 на Співочому полі у Києві відбудеться етнічний фестиваль «Країна Мрій».

Вхідний квиток – 30 грн., партер – 100 грн.

Попереднє замовлення квитків за телефоном 238-28-88

Запитання та пропозиції надсилайте на скриньку:  natalkaskrypka{равлик}gmail.com

Деталі згодом...

Джерело: www.krainamriy.com

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
 • УРРРРРРРАААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Невже повертаються старі добрі часи, коли Країна Мрій тривала два дні!?

  Якшо так, то всіх з цим вітаю!

 • Сашко

  Хороша можливість замовити квиток завчасно, але приклад:Хороше ставлення оператора.І от я з кодовим номером у «квадраті» на Борщагівці.Фірма rengoo (здається так), якій це доручили:продавці перепулюють продаж квитків один на одного й займаються своїм основним бізнесом(торгівлею мобілками й аксесуарів до них-повна ігнорація).Не знаю чому вхід на фестиваль, навіть при бажанні платити гроші, я повинен починати з гірким осадом.Не знаю чия-то була ідея доручити продаж квитків на культурний захід торгашам, чому не продавать їх через установи культури, ті ж театральні каси(не згадаю, щоб там колись так відносились) . Все ж сподіваюсь, що сам фестиваль не лишить й згадки про пагане-буде, як завжди цікаво.Все буде добре, тільки не ходіть в «квадрат», щоб не спаганили настрій перед фестом.

  • Вибачте, але не зрозумів, в чому полягає гіркий осад.

 • Сашко

  Розмова сліпого із глухим.Я писав про організацію продажу квитків на фестиваль.А може, знущаєтесь й це ваша ідея, щоб продавати їх разом з мобілками, так мобілки, виявляється продавать вигідніше.Тепер піду посплю я, добраніч.

 • Ніка

  Підкажіть, будь ласка, квитки можна буде купити лише попередньо чи й на вході на фестиваль?

 • Сашко

  Я радий був би відповісти на ваше запитання, але не отримав на нього відповіді сам, тому вирішив придбати квитки завчасно.Може, Богдан Гдаль дасть на нього відповідь.Спробуйте замовити квитки за номером 2382888 в п'ятницю зранку:отримаєте код у оператора й викупите за вказаною ним адресою-ціна вхідного квитка 30 грн.Бажаю приємно провести час на фесті-неможливе буває можливим.

 • Микола

  Так як «шановні» організатори цього року влаштували продаж квитків на Країні, то їх 100% краще було купити завчасно. Ситуація : приїжджаємо в суботу в обід — черга на метрів 100, як в совдепії за горілкою. Всі стоять в штовханині на 30-градусній жарі (а перед дощем парило немилосердно). І одна (sic!) каса. Був злий як собака, так і не попав туди.

  До речі, недавно залишив подібний відгук у них в гостьовій на офіційному сайті — видалили через хвилин 20. Більше в житті не піду на це свято, якщо організація буде така ж }:-(((

  P. S. І медовуху продавати перестали.

  • Черги дійсно були великі. І каси у невдалому місці.

 • Сашко

  Щоби в сторону організаторів не тільки звинувачення, от побажання на майбутнє:

  1.ідея продавати квитки завчасно без націнок чудова

  2.продавати квитки через мережу книгарень теж хороша

  3.а от купляти квитки у мережі торгівців мобілок- торгівці мобілок обслуговують своїх покупців поза чергою- вас ігнорують й якщо, все ж вдасться купити квитки, -отримаєте відчуття «людини другого сорту»

  4.на фест завжди є сенс прийти(не стачить місця, щоб пояснити чому, хто був підтримає мене), в крайньому разі, треба, необхідно потрапити на територію Музею Гончара, в гості до братів Капранових

  5.от іще -не зрозуміла ситуація з продажем квитків на один день-навіщо ці з'ясування «квиток на суботу чи на неділю»-з квитком на день у неділю треба було з'ясовувати ситуацію, правда вдалось це досить швидко, але навіщо?

  6.особисто для мене, платити такі гроші за те, щоб бачити два дні такого дійства- це нормально, тож: коли буде «Країна» наступного року?

  • Сашко

   P.S.:чому не вдавалось знайти багато інформації в і...неті що до учасників фесту, його програми, певно для інтриги? Думаю, маючи більше інформації — бажаючих потрапити на нього було б більше...

 • Віталій Стреленко

  Велика подяка організаторам! Спочатку був приємно вражений наметом та столом на моєму місці, на радощах приютив коло себе вишивальщиць з Закарпаття, на зважаючи на годинне чекання своєї реєстрації, а злива в перший день взагалі була супер. Не знаю як кому, а мені Все дуже сподобалось!.

  • Катерина

   І вам дякуємо, що прийшли:-) Під час організації наступних заходів врахуємо всі недопрацювання, що сталися цього разу!!!

Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1139 людей вже підписалися
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2019.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити