Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Резиденція Святого Миколая на «Мамаєвій Слободі»

Резиденція Святого Миколая на «Мамаєвій Слободі»

Дата події:

  • 10 - 30 грудня 2011 10:00 - 17:00

Місце події:

Центр народознавства “Козак Мамай”
Київ, вул.Михайла Донця, 2

Більше відомостей:

З 10 до 30 грудня 2011 року в Центрі народознавства “Козак Мамай” (Мамаєва Слобода) працюватиме «Резиденція Святого Миколая». Протягом цього часу ви та ваша малеча мають змогу надіслати листа Святому, в одній із хат скансену власноруч виготовити печатного медового пряника “миколайчика” та придбати торбинку з подарунком своїй малечі.

Батьки зможуть вибрати для своїх дітей майстер-клас із виготовлення особисто малюком печатного медового пряника – «миколайчика» – в одній із хат на території козацького селища, або придбати торбинку-подарунок, в якій обов`язково будуть: або ж печатний медівник у вигляді рибки-карасика, або ж медяник із зображенням Коня, або пряник із козацьким Левом, або ж печатний медовий пряник із зображенням Юрія Переможця. До торбинки-подарунка також входять кілька сюрпризів та українських сувенірів від Святого Миколая. Торбинки-подарунки мають різну вартість в залежності від розміру та ваги печатного медівника.

Проте найголовнішим дарунком для малюка буде те, що Святий Миколай особисто вручить дитині козацьку грамоту-атестат, засвідчену печаткою Війська Запорозького Низового та особистим підписом Святого Миколая, як підтвердження відвідання «Резиденції Святого Миколая» в козацькому селищі «Мамаєва Слобода» біля витоку легендарної річки Либідь.

«Резиденція Святого Миколая» буде працювати з 10 грудня 2011 року до 30 грудня 2011 року (з 10-00 до 16-00) – організованим групам відвідувачів слід здійснювати запис до резиденції Миколая заздалегідь за тел. 044-361-98-48, 093-043-02-77. Всім іншим – вхід у порядку «живої» черги. Листи до Святого Миколая малюки можуть надіслати за адресою: «Резиденція Святого Миколая» на «Мамаєвій Слободі», вул. М. Донця, 2, м. Київ, 03061.

Вартість вхідного квитка до «Резиденції Святого Миколая» залежить від ваги печатного медового пряника – «миколайчика», який входить до обраного Вами подарунка. Відповідно, вартість вхідних квитків до «Резиденції Святого Миколая» (цебто вартість подарунка з печатним медовим пряником) на одну особу складає:

40 грн. (подарунок із малим печатним медовим пряником «рибкою»);

70 грн. (подарунок із середнім печатним медовим пряником «рибкою», або з із зображенням фігури Коня та написом «Мамаєва Слобода», або фігурою казкового Лева);

110 грн. (подарунок із великим печатним медовим пряником «Юрій Переможець»).

Дітлахи, котрі матимуть при собі атестат про відвідування ними «Резиденції Святого Миколая» на «Мамаєвій Слободі» за 2009 та 2010 роки, отримають додатковий подарунок від сучасних українських козаків – квиток на катання верхи на коні.

Аби діти не нудьгували, стоячи в черзі до «Резиденції», яка в хаті Титаря, повідомляємо, що на господарській частині садибі, тобто в хліву, воловні та свининцю, розміщено «зоопарк домашніх тварин»: коза, вівці на чолі з круторогим бараном, давньоукраїнська порода чорних свиней, кури, гуси, качки. Також діти з батьками, що прийшли до резиденції (за наявності квитка на її відвідання) зможуть безкоштовно отримати гарячий трав`яний козацький чай під назвою «гербата» (лат. – збір трав), який козаки будуть варити безпосередньо на подвір`ї на живому вогні.

Докладніше на mamajeva-sloboda.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити