Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Знайди купальський скарб за 10000 гривень на Слободі

Знайди купальський скарб за 10000 гривень на Слободі

Дата події:

  • 6 липня 2010 17:00

Місце події:

Центр народознавства “Козак Мамай”
Київ, вул.Михайла Донця, 2

Більше відомостей:

Мамаєва Слобода пропонує всім неодруженим молодим парам ввечері 6 липня о 19-30 взяти участь у квесті «Ніч на Івана Купала – пошук козацького скарбу на «Мамаєвій Слободі».

Переможець отримає золоті сережки з діамантами для коханої дівчини вартістю у 10000 (десять тисяч гривень) + палкий поцілунок від коханої.
Другий приз: коштовне коралове намисто + палкий поцілунок від коханої.
Третій приз: намисто з перлин (жемчужин) + палкий поцілунок від коханої.

В якості заохочувальних призів, ще додатково 4 пари переможців отримають романтичну вечерю при свічках в «Шинку – коса над чаркою» на «Мамаєвій Слободі», а всі  ж інші отримають палкий поцілунок від своєї коханої дівчини та романтичний незабутній вечір в ніч на Івана Купала біля витоку річки Либідь в серці Києва…

Реєстрація учасників:

Реєстрація відбувається 3, 4 та 6 липня з 10-00 до 19-30 на «Мамаєвій Слободі» (при собі мати паспорти для підтвердження того, що Ви ще не одружені).
Для довідок тел.: 361-98-48; 093-872-48-77
листи надсилати: mamayevasloboda@gmail.com

З історії

За давніми переказами в 1756 році, біля ковбані (озера), з якого бере початок річка Либідь – саме в тому місці, де зараз розташовується козацьке селище «Мамаєва Слобода» –  козацько-гайдамацький загін втопив два барила з золотими червінцями та коштовностями…

Наші прадіди небезпідставно вважали, що в ніч з 6 на 7 липня розквітає червоно-вогненна квітка папороті. Той, хто її знайде та буде нею володіти – стає знахарем, а відтак зможе знайти будь який скарб, що невидимий для очей інших людей.

Скарби бувають двох видів: закляті та незакляті. Останнім може скористатись кожен хто його знайде, але заклятим, а саме таким і є  клад захований на «Мамаєвій Слободі», заволодіти не так-то і легко. Хоча й місце відоме. Проте це не дає доступу до скарбу. Скарб може з’явитись  в різноманітній личині: старим дідом, вродливою молодицею, конем, клубком ниток, собакою, півнем; штовхніть старого діда, обніміть та пригорніть молодицю, вдарте собаку – вони тутички й розсипляться у вигляді золотих дукачів та червінців… Однак як звичайній людині здогадатись, що це саме скарб? Певний засіб – це червоно-вогненна квітка папороті, власнику цієї квітки все відомо, проте як важко добути цю квітку. Різні перешкоди стають на шляху сміливця: відьми, чорти, вовкулаки, гопирі, сичі, домові, лісовики, русалки. Все це «товариство» збирається в купу в лісі й з реготом, криками й завиваннями перешкоджає у пошуках бажаної квітки…

Квест

По закінчені заходу та урочистого вручення призів, будуть виловлені решта вінків і продемонстровано, що один або кілька призів, котрі не дісталися жодній парі, були там насправді.

Квест буде проводитись паралельно з відтворенням обряду Івана Купала гуртом «Рожаниця».

Більше на mamajeva-sloboda.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити