Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Зозулиця може увійти до Книги рекордів Гінесса

Зозулиця може увійти до Книги рекордів Гінесса

Дата події:

  • 7 - 10 вересня 2011 11:00 - 19:00 (Відкриття)

Місце події:

Міжнародний виставковий центр
м.Київ, Броварський пр.15

Більше відомостей:

7 вересня 2011 року об 11:00 під час відкриття Міжнародної виставки “Світ подарунків 2011” лауреат конкурсу неофіційних Євро-талісманів – Зозулиця увійде до Книги рекордів України із подальшим занесенням до Книги рекордів Гінесcа, як найбільший свищик-оберіг.

Церемонії фіксації рекорду передуватиме феєрична вистава «Зозулиця». На одній сцені він об’єднає відому народну майстриню України, гончаря у шостому поколінні Лесю Денисенко-Єременко, фольклорних музикантів, олімпійську групу підтримки «Red Foxes» та ін.

Усіх гостей виставки також чекатиме гостинний стенд проекту «Зозулиця». Тут можна буде познайомитись ближче із Зозулицею та історією України, побачити та отримати на пам’ять фрагмент справжньої трипільської хати-мазанки, скуштувати каравай та зробити неповторні фото на фоні інсталяцій стенду.

Але найголовніше – саме тут кожний відвідувач отримає шанс стати частиною історії! Впродовж виставки саме на стенді проекту «Зозулиця» за підтримки видавництва «Саміт-книга» триватиме підписання унікальної книги побажань для Національної збірної України по футболу. Впродовж трьох днів вболівальники матимуть можливість увійти до числа 2012 осіб, які звернуться до наших футболістів із словами побажань успіхів та перемог на ЄВРО 2012. Незабаром після виставки книгу побажань буде передано представникам збірної команди України, а також внесено до книги рекордів України.

Серед гостей події: професіонали сувенірної галузі України, вболівальники та представники спортивних організацій, міжнародних компаній, органів влади, культурні діячі, митці, музиканти та ін.

Міжнародна виставка “Світ подарунків 2011” триватиме з 7 по 10 вересня.

Для ЗМІ: попередня акредитація представників ЗМІ проходитиме до 6 вересня (12.00). Тел.: +38 067 971 42 30 або +38 099 460 23 03
Додаткова інформація: +38 067 507 34 71, info@zozulica.com

Довідка: Зозулиця – глиняна пташка-свищик, що здавна славиться як амулет та музичний інструмент. Символізує великий історичний спадок України та відродження традицій в контексті футболу.
У червні 2011 року Зозулиця стала лауреатом конкурсу неофіційних талісманів ЄВРО 2012, що проводився інформаційним центром «Україна-2012».
Саме Зозулиця може об’єднати футбол, історію, самобутність України та її славетні культурні традиції. Цим глиняним ключиком із генетичною пам’яттю поколінь кожний відкриє для себе неповторність нашої землі.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити