Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Ярмарок народного мистецтва в центрі Одеси

Ярмарок народного мистецтва в центрі Одеси

Дата події:

  • 24 серпня 2011 12:00 - 22:00

Місце події:

Одеса, вул.Дерибасівська

Більше відомостей:

24 серпня 2011 року в центрі Одеси на вулиці Дерибасівській (між Пасажем та McDonald’s) з 12:00 простягнеться ярмарок українського традиційного мистецтва. Майже чотири десятки знаних народних майстрів з усіх (без винятку!) областей України привезуть одеситам та гостям міста свої найкращі мистецькі твори.

Усі вироби виготовлені руками та з натуральних природніх матеріалів. Зокрема, це вироби з соломи (дитячі іграшки та сувенірна продукція), текстилю (вишиваний одяг, рушники, ігрові та обрядові народні ляльки), дерева (вжитковий посуд, різьблені декоративні скульптури, дитячі іграшки), глини (вжитковий та декоративний керамічний посуд, музичні інструменти), паперу (паперові картини – витинанки), також всеможливого декорування писанки, жіночі прикраси з бісеру та металу.

Вагоме місце займатиме живопис в якості кращих традицій народної картини та Петриківський розпис, який привезе одна з кращих художниць села Петриківка на Дніпропетровщині Валентина Міленко.

Однозначно нікого не залишать байдужими меблі з цільного дерева від майстра з Чернігівщини Юрія Петруші. Це не просто меблі, а справжні витвори мистецтва, подаровані природою і злегка оброблені вправною рукою майстра.

Прийдіть та переконайтеся, що до участі у ярмарку запрошені найдосвідченіші майстри України, зокрема лауреат Шевченківської премії живописець та майстер витинанки з Вінничини Віктор Наконечний, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України, як-то: різьбярі Іван Нащубський з Хмельниччини та Сергій Святний з Чернігівщини, Ольга Отнякіна з Черкас (відома міфічно розписаними керамічними звірами), майстер яворівської дитячої іграшки Семен Тлустий з Львівщини, винахідниця тканих ляльок Олександра Пренко з Кіровограда, віртуозний кераміст з Криму Рустем Скібін, тощо.

Запрошені майстри неодноразово виставляли свої твори на колективних та персональних виставках в Україні та за кордоном.

Для усіх охочих на ярмарку проводитимуть майстер-класи з виготовлення народної ляльки, вирізання витинанок, навчать і ковальській майстерності дужі ковалі.

Також у програмі музична частина свята — виступатимуть фольклорні колективи різних етнічних груп, що мешкають в Одесі та Одеській області.

Ярмарковий майданчик в центрі Одеси організований за допомогою співробітників Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара” (Київ), який поставив собі за мету бути передовою сучасною установою з вивчення, збереження, відтворення та презентації традиційних культурних цінностей і культурної самобутності України.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити