Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставковий проект «Сонячний Великдень» у Центрі Української Культури та Мистецтва

Виставковий проект «Сонячний Великдень» у Центрі Української Культури та Мистецтва

Дата події:

  • 4 - 23 квітня 2014 10:00 - 19:00

Місце події:

Центр Української Культури та Мистецтва
Київ, вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
044) 425-12-66, www.dolesko.com

Більше відомостей:

4 – 23 квітня 2014 року в столичному Центрі Української Культури та Мистецтва триватиме виставковий проект «Сонячний Великдень».

Відкриття виставки – 04 квітня о 17:30.

Щорічний виставковий проект «Сонячний Великдень» представить вашій увазі неповторну Великодню символіку. Кожна робота, що візьме участь у виставці, уособлює основну суть Великодня – Торжество життя над смертю, відродження пишної природи після зимової сплячки.

Свято Великодня в Україні – це свято весняного воскресіння, саме тому на виставці ви побачите зображення природи на гобеленах, а також помандруєте поміж скульптур, створених зі степового різнотрав’я.

Традиційно саме писанка є символом Великодня, отож, організатори вирішили не лише показати відвідувачам авторські писанки, а й навчити правильно їх виготовляти на цікавих майстер-класах. Для підкреслення родинності цього свята виставкові зали прикрашатимуть вишиті рушники зі всієї України.

Також будуть представлені ляльки-мотанки як прадавній символ нашого Духу, як трансляція одвічних кодів нашої нації – це своєрідна паралель єдинства між писанками та ляльками-мотанками.

А ікони, без яких здавна не обходиться жодне українське свято, вразять усіх шанувальників мистецтва своїми сакральними символами, природністю матеріалів і технік виконання.

Завітавши на виставку, ви поринете у благодатну, життєдайну атмосферу українського мистецтва, відчуєте незвичний для міста затишок, радісно проведете час, відчуєте сонячність одного з найважливіших православних свят.

Отже, виставка представить:

Під час відкриття виставки відбудеться презентація родинної соціально-мистецької акції «Великодня пошта», метою якого є популяризація народного мистецтва та сприяння розвитку творчості діток. Проект передбачає цикл родинних майстер-класів, де діти з батьками власноруч виготовлятимуть Великодню листівку. Волонтери проекту допоможуть учасникам майстер-класів надіслати поштою ці листівки родичам та друзям.

Також усі бажаючі зможуть взяти участь в соціальній акції «Великодній дарунок», власноруч виготовивши вітальну коробочку для солодкого Великоднього подаруночка. Метою проведення заходу є популяризація народного мистецтва, розвиток творчості та, перш за все – виховання в діток почуття милосердя, адже всі коробочки із солодкими подарунками будуть передані вихованцям дитячого будинку на Чернігівщині.

Щодня, з 04 по 23 квітня відбуватимуться численні майстер-класи з писанкарства, витинанки, створення ляльки-мотанки, ангелика з кукурудзи, Великодніх листівок, вишивки, мозаїки з яєчної шкарлупи, валяння. Власноруч виготовлені витвори мистецтва не тільки принесуть енергетику свята у ваш дім, а й подарують позитивні емоції вам і вашим дітям!

РОЗКЛАД ВЕЛИКОДНІХ МАЙСТЕР-КЛАСІВ.doc

Проект «Сонячний Великдень» недарма носить таку назву, це найрадісніше свято весни, коли неможливо втриматись від посмішки.

Вхід вільний!

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити