Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставковий проект “МУДРІСТЬ НАРОДУ” в Музеї Івана Гончара

Виставковий проект “МУДРІСТЬ НАРОДУ” в Музеї Івана Гончара

Дата події:

  • 24 серпня 2016 - 31 жовтня 2016

Місце події:

НЦНК “Музей Івана Гончара”
Адреса: Київ, вул. Лаврська, 19
Добиратися автобусом №24 або тролейбусом №38 від станції метро «Арсенальна» до кінцевої зупинки.
Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68

Більше відомостей:

З 24 серпня до 31 жовтня 2016 року в Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара” триватиме виставковий проект “МУДРІСТЬ НАРОДУ” від Клубу ілюстраторів PICTORIC, до 25-ї річниці Незалежності України.

Український народ розумний, дотепний, поетичний. Гумор та самоіронія в народі є засобом очищення і ствердження життєвого оптимізму. Найбільший вияв сили слова та гостроти думки сконцентрований в українських прислів’ях та приказках. Поява писемності у Київській Русі застала цей жанр у розквіті.

Український народ жив, спостерігав, осмислював буття і світ довкола. Свій багатотисячолітній досвід він закріпив у мудрому слові і передає з покоління в покоління.

Святкування 25-ї річниці Незалежності України відбувається на міцному тисячолітньому культурному та історичному грунті, який є цінним спадком і вимагає осмислення й актуалізації через призму сучасного світогляду.

Сучасне покоління молодих ілюстраторів та графічних дизайнерів здійснили візуальне втілення народних текстів. Переплітаючи яскраві форми, оригінальні шрифти та народні прислів’я, художники створили композиції, які розкривають цікавий підхід до сучасного українського плакату. Сміливі рисунки літер та інтерпретовані орнаменти створюють оновлені образи народної мудрості. Проект “Мудрість народу” має на меті привернути увагу суспільства до традиційного та глибокого спадку, що відображений в цілком новій мистецькій формі.

До відкритої експозиції на стінах Музею Івана Гончара увійшли 25 шрифтових плакатів. Серед висвітлених на плакатах тем: шанування землі і хліба, повага до матері й батька, цінності роду, чесноти: гідність, правда, мудрість, доброта, працелюбність і відповідальність, етика спілкування, цінність дружби, навчання, знання, ремесла.

В рамках проекту видана серія поштових листівок “Мудрість народу”.

Автори плакатів: Юлія Тверітіна, Анна Сарвіра, Олена та Валерій Тихонюк, Марія та Володимир Гавриш (Ліспроріс), Олена Старанчук, Ольга Терещенко, Юлія Кунщікова, Олег Грищенко, Ілля Угнівенко.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Клуб ілюстраторів Pictoric – це спільнота художників, дизайнерів-графіків та ілюстраторів, кожен з яких відрізняється оригінальністю та самобутнім стилем, що відповідає актуальним тенденціям у графічному мистецтві. Метою клубу є популяризація та розвиток якісного естетичного продукту у формі ілюстрації, що зможе на міжнародному рівні представляти Україну. Об’єднавши в одне коло молодих та успішних художників, така професійна спільнота проводить творчі виставки, майстер-класи, круглі столи. Одним із пріоритетних напрямків діяльності клубу є налагодження співпраці між художником та видавцем, а також популяризація творчості молодого автора.

Куратори: Олег Грищенко, Анна Сарвіра, Анастасія Денисенко, Олена Старанчук.

poster_A3_mudrist_narodu

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити