Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка живопису творчої групи «Навколо»

Виставка живопису творчої групи «Навколо»

Дата події:

  • 11 - 25 червня 2014 10:00 - 19:00

Місце події:

Центр Української Культури та Мистецтва
Київ, вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
044) 425-12-66, www.dolesko.com

Більше відомостей:

11 – 25 червня 2014 року в столичному Центрі Української Культури та Мистецтва відкриється виставка живопису “Вібрація миттєвостей” творчої групи «Навколо».

Відкриття виставки – 12 червня о 18:30

Це об’єднання 12 київських художниць, кожна з яких шукає та розробляє в мистецтві свою власну тему, але всі вони черпають натхнення в навколишньому оточенні, поетизуючи його на полотні, поєднуючи пристрасть і лірику, драматизм і легкість відчуття світу.

Пульсуюча вібрація, яка шириться найпотаємнішими куточками простору, огортає в свої обійми та розхитує з величезною силою, а далі раптом спадає, затихає на мить… і знову спалахує.

Представлені на виставці твори — динамічно-імпресіоністичні пейзажі Ірини Блінової, ліричні й дотепні — Юлії Деменкової, атмосферні й колоритні — Ірини Демчук, споглядально-ностальгійні — Наталії Жидченко, містичні — Олександри Іванової, символічні й стишені — Ольги Луценко, поетичні — Марини Паніотової, абстрактно-пластичні — Марини Шевченко, емоційні рослинні композиції — Тетяни Жилової, експресивні й фактурні дерева — Юлії Шалімової. У той же час, Олена Реєнт розкриває романтичну тему коней, а Олена Кузьменко — філігранно виточені квіти у виразно готичному стилі.

Основним завданням творчої групи «Навколо» є розкриття різноманіття оточуючого життя в живописі, тих швидкоплинних відчуттів, які виникають при взаємодії з природою, дійсністю, пульсуючою реальністю.

Це є спроба зазирнути всередину бурхливих процесів сьогодення, зрозуміти їхню сутність, розкрити вібрацію кольорів та виразити пережите у живописних творах. Ця сутність – в образах далеких замріяних ланів, звивистих вуличок міст, білосніжних вершин величних гір, лоскоту смарагдового різнотрав’я, замислених людських облич.

Навколо — чарівний світ, і люди та предмети — лише часточки цієї феєрії. Нескінченний рух і взаємодія всього живого — це та тема, яку художниці мистецької групи «Навколо» щоразу розкривають у своїх картинах.

Учасниці виставки об’єднані творчим кураторством художника Віктора Каверіна.

Творча група «Навколо»: Блінова Ірина, Деменкова Юлія, Демчук Ірина, Жидченко Наталія, Жилова Тетяна, Іванова Олександра, Кузьменко Олена, Луценко Ольга, Паніотова Марина, Реєнт Олена, Шалімова Юлія, Шевченко Марина.

Контактна особа: Марина Шевченко, тел.: (067) 978-93-13, e-mail: moooncake18@gmail.com

Вхід вільний!

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити