Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка жіночих прикрас із бісеру від Лариси Сумер

Виставка жіночих прикрас із бісеру від Лариси Сумер

Дата події:

  • 10 - 21 червня 2014 10:00 - 19:00

Місце події:

Центр Української Культури та Мистецтва
Київ, вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
044) 425-12-66, www.dolesko.com

Більше відомостей:

10 – 21 червня 2014 року у столичному Центрі Української Культури та Мистецтва триватиме виставка жіночих прикрас із бісеру від Лариси Сумер.

Відкриття виставки – 10 червня о 18:00

Прикраси з бісеру щороку закохують в себе все більше жіноцтва, надихають кожну панянку на відчуття своєї краси і неповторності. Це сповна відчуває кожна жінка, яка має в своєму арсеналі бісерні прикраси, створені майстринею з м. Київ Ларисою Сумер. Вона належить до кола молодих українських майстрів, творчі пошуки яких знаходяться в сфері декоративно-прикладного мистецтва. Перший професійний досвід техніка-художника виробництва керамічних виробів вона отримала в Київському індустріальному технікумі, навчання в якому поєднувала з роботою в профільному Київському підприємстві «Фідер».

Бажання досягти удосконалення і поглиблення знань привело її в Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв, повний курс навчання в якій вона закінчила з відзнакою у 2008 році за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобула кваліфікацію мистецтвознавець-експерт, викладач мистецтвознавчих дисциплін.

Її дипломна робота присвячена малодослідженій творчості видатних майстрів декоративно-прикладного мистецтва В.М. Трегубової та М.С. Трегубова, які відіграли важливу роль в становленні стилістичних особливостей Коростенського фарфорового заводу (керівник – професор, художник–реставратор вищої категорії О.І. Мінжулін) була високо оцінена державною кваліфікаційною комісією. Однак в подальшому творча практика стала для Л.Сумер більш захопливою. Вона розкрила широкий простір польоту творчої фантазії і реалізації творчих задумок.

ЇЇ захопила робота з різними матеріалами, можливість експериментувати і стверджувати себе, як творчу особистість. Знайомство з колекціями декоративно-прикладного мистецтва українських музеїв та приватних колекцій, роботами сучасних художників й майстрів, дозволили їй швидко освоїти різноманітні техніки створення і декорування виробів бісером (плетення, вишивка), ручне в’язання з використанням різних пристосувань ( крючок, спиці, «вилка»), валяння виробів з бавовни, робота з якими потребує не тільки здібності і хисту, але і наполегливої праці та ювелірної точності.

Коло творчих пошуків автора досить широке, але відчувається найбільша пристрасть до створення жіночих прикрас та доповнення до одягу. Переважають різноманітні по формі, декору та колористичним рішенням пекторалі, намиста, кулони, браслети, невеликі жіночі сумочки, паски, палантини, футляри для окулярів та мобільних телефонів, які спрямовані придати одягу риси неповторності і рукотворної краси.

Експериментаторський характер багатьох робіт цього плану зосереджений в незвичайному поєднанні в одному виробі декількох матеріалів і технік виконання, органічно доповнюючи один-одного. Презентовані на виставці роботи відображають розуміння автором краси та природних особливостей матеріалів які були використані, естетика форми, виразності декору, гармонії кольору.

Вона також свідчить про природну обдарованість, художній смак автора, її професійний ріст, постійний потяг до досконалості та експерименту. Саме в цьому підході й полягає успіх теперішній і майбутній творчості автора.

Вхід вільний!

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити