Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка заслуженого художника України Олександра Міловзорова

Виставка заслуженого художника України Олександра Міловзорова

Дата події:

  • 8 червня - 30 липня 2012 10:00 - 18:00

Місце події:

Національний музей українського народного декоративного мистецтва
Адреса: Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 29 (територія Києво-Печерської лаври)
Довідки за тел.: 280-58-12
Сайт: www.mundm.kiev.ua

Більше відомостей:

8 червня 2012 року о 16:00 в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка „Out of … ” заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Олександра Міловзорова.

Відомий київський митець презентує новий проект, який він підготував спеціально для Національного музею українського народного декоративного мистецтва. В експозиції представлені графічні роботи майстра, керамічні скульптури та пластичні твори, виготовлені з різних матеріалів.

Олександр Міловзоров закінчив Ленінградське вище художньо-промислове училище ім. В. Мухіної (1968), його педагогами з фаху (відділення кераміки і скла) були В. Марков та К. Митрофанов. Митець починав свій творчий шлях як художник-монументаліст, а з часом знайшов свій власний, оригінальний і неповторний стиль у різних видах мистецтва. Творчий доробок майстра складають численні графічні та живописні роботи, твори декоративно-прикладного мистецтва (вироби з кераміки та металу). Автор талановито використовує «приховані можливості» різних матеріалів, починаючи з традиційних: глини, металу, скла, дерева і закінчуючи брухтом.

Внесок Олександра Міловзорова у скарбницю українського мистецтва вагомий і значний. Олександр Петрович безпосередньо сприяв відродженню у 90-ті роки ХХ ст. українського мистецтва кування. Художник створив комплексне оформлення інтер’єрів Національної філармонії України, Національної дитячої бібліотеки, ресторану «Дубки», станцій метро «Тарас Шевченко» та «Республіканський стадіон» у м. Києві. Художник розробив освітлювальну металеву арматуру для консульства Болгарії та будинку -музею Т.Г. Шевченка у м. Києві, створив композицію «Пташиний двір» на житловому масиві «Виноградар». У митця існує декілька тем, які найбільше хвилюють та знаходять втілення у творах: «Екологія», «Пам’ять», «Комунікації», «Моя Шевченкініана». Його твори зберігаються у багатьох художніх музеях України та за її межами, в приватних колекціях.

Олександр Петрович – талановитий організатор: за його ініціативи у 1987 році створено галерею «Триптих», а з 1996 року художник відкрив «Галерею-36» на Андріївському узвозі, художнім керівником і власником якої він є. Галереї стали не лише осередками творчого спілкування митців-професіоналів, вони активно здійснюють виставкову роботу. Загалом, культурне життя Києва важко уявити без діяльної творчості Олександра Міловзорова.

Виставка працюватиме до 30 липня 2012 року.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити