Виставка витинанок Тетяни Ваценко (Полтава)
![Виставка витинанок Тетяни Ваценко (Полтава)](https://rukotvory.com.ua/wp-content/uploads/wp-post-thumbnail/H8g8oz.jpg?x32484)
Дата події:
|
Місце події:Полтавський художній музей ім. Миколи Ярошенка (галерея мистецтв) |
Більше відомостей:
3 грудня 2015 року о 15:00 в Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) ім. Миколи Ярошенка відкриється персональна виставка витинанки “КВІТУЧЕ ДРЕВО УКРАЇНИ” художниці Тетяни Ваценко.
На вас чекає абсолютно нова велика серія дивовижних витинанок у несподіваному поєднанні з поезією, мелодією та піснею… “Це – своєрідний підсумковий екзамен творчості”, каже Тетяна Ваценко на своїй фб-сторінці.