Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка вишивки та килимарства

Виставка вишивки та килимарства

Дата події:

  • 22 липня 2010 19:00

Місце події:

НЦНК “Музей Івана Гончара”
Адреса: Київ, вул. Iвана Мазепи, 29
Їхати: ст.м.”Арсенальна”, авт.№24, трол.№38, м/т №№ 406, 470, 520 (до кінцевої зупинки за Києво-Печерською лаврою)
Тел./факс: (044) 362 44 62
Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68

Більше відомостей:

22 липня 2010 року о 16:00 в Музеї Івана Гончара у Києві відбудеться відкриття персональної виставки заслуженого майстра народної творчості України, художника з народної вишивки та килимарства Григорія Петровича Гриня.

Виставка, яка відкривається в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара», висвітлює творчий доробок відомого полтавського майстра з селища Опішного, що на Полтавщині, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Заслуженого майстра народної творчості України –  Григорія Петровича Гриня.

Талановитий митець Григорій Гринь усе своє життя присвятив вивченню, збереженню та відродженню традиційної вишивки та килимарства Полтавщини. Понад 40 років пропрацював на художньо-виробничому об’єднанні «Полтавчанка», де розробляв ескізи художніх виробів, опираючись в своїй творчості на багатющий археологічний та етнографічний матеріал, який став для нього джерелом створення власних шедеврів. Виставка митця висвітлює унікальні зразки орнаментів вишивки Полтавщини з її неповторним колоритом і різноманітністю технік виконання.

Г.П. Гринь є учасником багатьох виставок як в Україні так і за її межами. Його твори зберігаються в Національному музеї Тараса Шевченка, Національному музеї народної архітектури і побуту України, Канівському музеї українського народного мистецтва та інших.

Гармонійним доповненням виставки стануть експонати з фондової колекції «Музею Івана Гончара» – давні полтавські рушники та сорочки.

Під час відкриття виставки відвідувачі матимуть унікальну можливість послухати автентичний спів вокального тріо Харківського театру народної музики України «Обереги» у складі заслужених артисток України: Вікторії Осипенко, Олени Шишкіної, Людмили Омельченко. Художній керівник – заслужений діяч мистецтв України композитор Юрій Алжнєв.

Вхід на відкриття виставки вільний!

Виставка діятиме з 22 липня по 15 серпня 2010 року щодня, крім понеділка та останнього вівторка місяця, з 10:00 до 17:30.

Вхід у Музей

для дорослих – 15 грн.,  для дітей та пенсіонерів – 3 грн.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити