Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка «Вишитий живопис Лідії Гончарук»

Виставка «Вишитий живопис Лідії Гончарук»

Дата події:

  • 7 лютого 2018 - 10 березня 2018

Місце події:

Центр Української Культури та Мистецтва
Київ, вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
044) 425-11-66, www.dolesko.com

Більше відомостей:

7 лютого – 10 березня 2018 року у Києві в Центрі Української Культури та Мистецтва триватиме виставка «Вишитий живопис Лідії Гончарук».

Виставка представить понад 40 картин за мотивами творчості майстрів живопису від епохи Відродження до наших часів, вишитих Лідією Гончарук шовком в авторській техніці на раритетній швейній машинці «Чайка». Щонайтонша шовкова нитка з точністю до відтінку відтворює всі мазки і штрихи великих майстрів живопису, глибину та багатство барв. Тільки коли торкаєшся картини, то розумієш, що це не фарба, а шовк, який відтворив всю палітру відтінків! Саме шовк додає тепло та блиск оригіналу.

Відвідувачі побачать чарівні жіночі портрети Ренуара і Вермеєра, ніжні троянди Катарини Кляйн, вишукані натюрморти та букети Редона Оділона і Хеда, пейзажі Шишкіна, Левитана і Клевера. Частина виставки присвячена Україні та її історії. Це відомі пейзажі Архипа Куінджі та Петра Лещенка, портрети славетних отамана Івана Сірка і полковника Івана Богуна, улюблені куточки Києва та старого Криму. Звісно, краще милуватись оригіналами живописних полотен, але не всі мають можливість відвідати відомі музеї світу. Але ж так хочеться прикрасити і зробити затишним своє життя! Окрім картин, можна буде побачити різноманітні скриньки, прикрашені вишитими сюжетами.

Лідія Гончарук живе в Києві. Народилась у центрі історичної частини міста, на вулиці Воздвиженській. Із дитинства милувалась красою старовинних вуличок та гір Старого Подолу. Малювати почала рано, але присвятити своє життя суто творчості не склалось.

До вишивки картин приходила поступово. Спочатку це були невигадливі букетики та картинки. Із набуттям досвіду з`явились більш складні роботи. Згодом Лідія Гончарук навчилась перекладати на мову шовкової нитки мазки художника, змішуючи їх, немов фарби, працювати голкою, як пензлем або олівцем. Іноді на створення однієї роботи витрачалось близько 6 місяців.

Брати участь у виставках і благодійних проектах майстриня почала з 2015 року, але ця виставка є її першою персональною, яка зібрала картини вишиті за останні 20 років. Частина їх опинилась в приватних колекціях України та Європи. Щоб організувати, виставку, багато картин довелося «позичити» у нових власників.

Цією виставкою Лідія Гончарук намагається відповісти на питання, яке ставить собі вже 25 років: «Навіщо вишивати картини майстрів живопису, навіщо взагалі вишивати?».

Це буде мандрівка в казковий світ вишивки, де кожен знайде те, що захопить його до глибини душі!

Вхід вільний

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити