Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка малярства на тканині, гобеленів та живопису Лесі Майданець

Виставка малярства на тканині, гобеленів та живопису Лесі Майданець

Дата події:

  • 21 січня 2016 - 8 лютого 2016

Місце події:

Центр Української Культури та Мистецтва
Київ, вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
044) 425-12-66, www.dolesko.com

Більше відомостей:

21 січня – 8 лютого 2016 року в Центрі Української Культури та Мистецтва триває виставка малярства на тканині, гобеленів та живопису Лесі Майданець під назвою «Слов’янська легенда».

Представлена в експозиції ексклюзивна колекція гобеленів, малярства та живопису перевершить усі найсміливіші очікування своєю вишуканістю, витриманим у національному стилі глибинним проникненням у закодований світ древньої символіки і знакових систем, філософським осмисленням буття, багатством нових ідей та сміливих інтерпретацій, яскравою національною колористикою і справжньою красою.

Леся Майданець – відома українська художниця. Народилась у Києві, походить із легендарного мистецького роду Саєнків. Закінчила Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва (Львівська Академія мистецтв), факультет художнього текстилю та асистентуру-стажування при Українській Академії мистецтва.

Її сонячні та життєрадісні твори експонувалися в знаменитих галереях Парижу, Ерфурта і Магдебургу, Афін, Торонто і Едмонтону, Чикаго і Філадельфії, Сіднею і Канберри, Москви і Єкатеринбургу. Гобелени і малярські полотна Лесі прикрашають численні музеї та колекції України, Англії, Франції, Німеччини, Греції, США, Канади, Австралії, Росії.

В основі художніх рішень Лесі Майданець – динамічні, експресивні і водночас сповнені внутрішнього спокою і гармонії, вишукані за формою композиційні прийоми, фантастична колористика, що дають уявлення про національне мистецтво. Милуючись творами Лесі Майданець, глядачі відчують дихання гобеленів, заворожуючу магію тонкої і ніжної вовняної пряжі, пульсацію малярських творів, увійдуть у зачарований світ творчої фантазії і таланту мисткині.

Унікальна колекція тканих полотен і розписів на тканині є винятковою презентацією високого мистецтва художнього текстилю і малярства, призначеного для оформлення яскравих сучасних інтер’єрів, просторових архітектурних ансамблів. Леся Майданець – автор проектів сучасного дизайну та інтер’єрів громадських споруд: культурних центрів (Концертний зал «Золоті ворота», м. Київ), шкіл, дитячих садків Чернігівщини, приватних будинків.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити