Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка «КЕРАМІКА: рефлексії тілесності» Лесі Падун

Виставка «КЕРАМІКА: рефлексії тілесності» Лесі Падун

Дата події:

  • 6 листопада 2015 - 29 листопада 2015

Місце події:

Національний музей українського народного декоративного мистецтва
Адреса: Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 29 (територія Києво-Печерської лаври)
Довідки за тел.: 280-13-43
Сайт: www.mundm.kiev.ua

Більше відомостей:

6 листопада 2015 року о 16 год. у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «КЕРАМІКА: рефлексії тілесності» молодого художника-кераміста з Хмельниччини Лесі Падун.

Основне коло творчих зацікавлень мисткині обертається навколо художньої та промислової кераміки, порцеляни, промислового дизайну, архітектури, скульптури.

Леся Падун здобула освіту художника на кафедрі художньої кераміки Національної Львівської академії мистецтв, професійний досвід здобувала на Полонському фарфоровому заводі, працюючи переважно з фарфоровою масою, декоруючи її підполивним розписом солями та кобальтом і кольоровими поливами. Саме тут вона створила свою першу авторську колекцію.

У 2009 році Леся Падун отримала грант і стала стипендіаткою програми Міністра культури і народного спадку Республіки Польща Gaude Polonia. Підсумком стажування стала серія робіт за темою «Світло в кінці тунелю».

LPDЯк справжній митець, Леся постійно вчиться, вбираючи до творчого доробку нові ідеї та відкриття в технології творення. Після 2009 року її шлях у мистецтві продовжився на новому рівні – численні виставки, симпозіуми, фестивалі: в Україні (Київ, Львів, Миргород, Суми, Харків, Чернігів, Опішне), у Польщі (Болеславець, Вроцлав, Варшава), у США (Нью-Йорк), Росії (Санкт-Петербург). Вона активно прагне до інтеграції власного творчого доробку в мистецьке середовище європейської керамологічної спадщини й сучасних досягнень художників-керамістів.

У 2013 році Леся Падун взяла участь в унікальному мистецькому проекті «КЕРАМОрезиденція», який з 2012 року здійснює Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному. Підсумком плідної творчої праці стала виставка «МЕТАморфози».

В експозиції Національного музею українського народного декоративного мистецтва представлено понад 30 скульптурних робіт, які є власністю Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Твори об’єднані єдиною філософською складовою: внутрішнє сприйняття речей та власних емоцій, їх переосмислення, виражені пластичною мовою глини, що і втілено силою художньої думки в оригінальних творах молодої мисткині.

Виставка працюватиме до 29 листопада 2015 року.

Контакти організаторів:

  • Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: тел./факс(05353) 42415, e-mail: opishne_museum@ukr.net
  • Національний музей українського народного декоративного мистецтва: тел./факс+38 (044) 2801343; e-mail: musukrndm@kv.ukrtel.net

кераміка

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити