Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка дитячих робіт «Ангели співають!»: декоративний розпис, плетіння з лози та соломки

Виставка дитячих робіт «Ангели співають!»: декоративний розпис, плетіння з лози та соломки

Дата події:

  • 16 грудня 2017 - 18 лютого 2018 10:00 - 17:30

Місце події:

НЦНК “Музей Івана Гончара”
Адреса: Київ, вул. Лаврська, 19
Добиратися автобусом №24 або тролейбусом №38 від станції метро «Арсенальна» до кінцевої зупинки.
Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68
E-mail: honchar_museum@ukr.net

Більше відомостей:

До 18 лютого 2018 року в Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара” триватиме різдвяна виставка дитячих робіт «Ангели співають!». 

В експозиції представлено роботи вихованців Київського Палацу дітей та юнацтва, зокрема, студії декоративного розпису (керівник студії Ольга Шинкаренко) та студії народного плетіння з лози та соломки (керівник студії Зінаїда Лугова). Також на виставці є твори самих викладачів, які понад двадцять років навчають дітей таїні народного рукомесла, знайомлять з творчістю знаних народних майстрів. Адже звернення до традиційних народних ремесел формує у дітей дух національної свідомості, а через творчість і передачу знань і вмінь від майстра до учня продовжується нерозривний зв’язок поколінь.

Ольга Володимирівна Шинкаренко
Керівник студії, лауреат мистецької премії імені Данила Щербаківського, лауреат мистецької премії «Київ» імені Сергія Колоса; нагороджена дипломом міжнародного конкурсу «Золотий мольберт», золотою медаллю у номінації «Видатний педагог».

Ольга Володимирівна більше 20 років працює з дітьми. Вона була учасником багатьох всеукраїнських виставок, також мала три персональні виставки у Києві та Чернігові. Стала переможцем українського конкурсу народної іграшки, учасником фестивалю мистецтв “Слов’янський базар” (м.Вітебськ, Білорусія), дипломантом Всеукраїнського мистецького свята «Українська витинанка» (м.Київ). Окрім розпису, займається витинанкою, аплікацією, батіком, писанкою, шкрябанкою.

Вихованці її студії беруть участь у безлічі фестивалів і конкурсів дитячої творчості. Вони ставали неодноразово призерами та гран-призерами на міжнародних виставках, фестивалях і конкурсах дитячої творчості в Туреччині, Китаї, Угорщині, Болгарії, Македонії. Постійно відкривають для себе нові види та техніки прикладного мистецтва. До таких здобутків можна віднести дипломи за фестивалі «Бітола» (Македонія), у м.Відень, у м.Варна, м.Будапешт.

Зінаїда Іванівна Лугова
Керівник студії, професійний педагог і вчитель, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат багатьох конкурсів, зокрема, «Народної ляльки», також нагороджена дипломом «Обдаровані діти України».

Зінаїда Лугова впродовж 25 років працює з дітьми. ЇЇ учні стають призерами на міських, всеукраїнських, міжнародних фестивалях та конкурсах. Серед здобутків студійців: отримання диплому на конкурсі «Мелодії Різдва» (НМУНДМ, м.Київ); диплому за І місце на Фестивалі «Солом’яний бичок» (м.Луцьк); диплому та золотої медалі на Фестивалі «Підводні Фантазії» (м.Донецьк). Двоє її учнів є членами Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Зінаїда Лугова як народний майстер брала участь у багатьох виставках, фестивалях, конкурсах. Зокрема, була учасником Фестивалю мистецтв «Слов’янський базар» (м.Вітебськ, Білорусія), фестивалю «Солом’яний диво-птах» (м.Луцьк), конкурсу «Майстерня Діда Мороза» (м.Київ, Музей іграшки), у святі «Вернісаж на Проскурівскій» (м.Хмельницький).

honchar.org.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити