Вйо в Кобеляки!
![Вйо в Кобеляки!](https://rukotvory.com.ua/wp-content/uploads/wp-post-thumbnail/vyo_big_qPds.jpg?x32484)
Дата події:
|
Місце події:Місто Кобеляки, Полтавська область |
Більше відомостей:
Фестиваль аматорського мистецтва «ВЙO Кобеляки» — це щорічне свято побутового мистецтва України, яке відбувається в самому серці мальовничої Полтавщини, в затишному містечку з колоритною назвою Кобеляки. Місті, що розташувалося по обидва береги річки Ворскла, і славиться своїми родючими землями, талановитими людьми.
Фестиваль аматорського мистецтва «ВЙО Кобеляки» збирає митців та ремеслярів з різних куточків нашої Батьківщини та зразки їхньої творчості, навколо ідеї гармонійного співіснування сучасної людини з оточуючим середовищем.
З докладною програмою фестивалю можна ознайомитися тут