Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Віктор Наконечний. Виставка картин

Віктор Наконечний. Виставка картин

Дата події:

  • 10 липня - 2 серпня 2009 12:00 - 18:00

Місце події:

Галерея «Світлиця»
Адреса: Київ, вул. Івана Мазепи, 31 (біля музею І.Гончара)
Вхід у “Світлицю” вільний.
Галерея працює з 12:00 до 18:00.
Вихідний – понеділок.
Телефони для довідок: 501–79–19, 501–78–07

Більше відомостей:

Відкриття виставки 10 липня о 17 годині.

На виставці буде представлено 35 картин виконаних технікою олійного і темперного живопису з приватної колекції Садової Ірини Валентинівни.

Твори Віктора Наконечного свідчать про його високу майстерність уміло поєднувати традиції народного малярства й академічний живопис та про багатогранний духовний світ художника, щиру зацікавленість життям в усіх його формах і проявах. Основу його таланту становить генетично-фольклорна пам’ять, народна творчість у своїх найрозмаїтіших виявах.

Крім живопису Віктор Наконечний займається витинанкою, графікою та писанкарством. У власному будинку створив музей народного мистецтва. Творчий доробок митця складає понад 3000 картин у техніці олійного і темперного живопису і 1000 графічних робіт, понад 500 витинанок. Його картини прикрашають приватні колекції в Україні, Росії, Канаді, США, Німеччині, Франції та багатьох інших країнах.

Довідка про художника.

Віктор Андрійович Наконечний народився 7 березня 1947 р. в с. Клембівці Ямпільського району Вінницької області. З раннього дитинства самотужки вчився малювати, освоював матеріали і засоби, що були під рукою: папір, ножиці, олівці, пензлі. Дізнавшись, що в селі живе народний маляр Іван Шкорульський, пішов на три роки до нього в науку. Згодом закінчив Московський заочний народний університет мистецтв.

В своїх 62 роки майстер народного малярства Віктор Наконечний має цілу низку титулів, які передують сьогоднішній найвищій відзнаці України, – член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України (2000 р.), лауреат премії ім. Катерини Білокур (2000 р.).

2 березня 2009 року Наконечний Віктор Андрійович за свої визначні здобутки в народному малярстві, зокрема – за серію картин “Краю мій сонячний” отримав найвищу відзнаку нашої держави – Національну премію України імені Тараса Шевченка.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити