Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Відкриття дитячої різдвяної фестивалії «ОРЕЛІ»

Відкриття дитячої різдвяної фестивалії «ОРЕЛІ»

Дата події:

  • 4 грудня 2014 16:00 - 20:00

Місце події:

НЦНК “Музей Івана Гончара”
Адреса: Київ, вул. Лаврська, 19
Добиратися автобусом №24 або тролейбусом №38 від станції метро «Арсенальна» до кінцевої зупинки.
Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68
E-mail: honchar_museum@ukr.net

Більше відомостей:

4 грудня 2014 року запрошуємо в Музей Івана Гончара на презентацію дитячої різдвяної фестивалії «ОРЕЛІ».

Культурно-освітній проект “Орелі” запрошує дітей та батьків готуватися до Різдвяних свят. Саме від Свята Введення в українців розпочинається підготовка до зимових святкувань. В цей час колядницькі гурти збираються, щоб вчити та повторювати колядки, щедрівки, віншівки, виготовляти різдвяні зірки, вертепні маски та костюми до усіх обрядодійств, що відбуватимуться від Різдва (7 січня) до “застрілу коляди” (21 січня). Традиції та таємниці українського Різдва під час фестивалії для дітей розкриватимуть народні майстри, співаки, письменники і самі діти навчатимуть один одного, передаючи традиції від старших до молодших. На відкритті фестивалю відбудеться презентація різдвяних майстер-класів, які протягом майже трьох тижнів відбуватимуть в Музеї Івана Гончара.

З 4 до 21 грудня в рамка фестивалії “Орелі” триватимуть майстер-класи для дітей та батьків з виготовлення різдвяно-новорічної атрибутики, вивчення колядок та щедрівок, відбуватимуться презентації українських дитячих видань до Різдвяних Свят та Миколая та різдвяні читання із дитячими письменниками, інтерактивні екскурсії для дітей “Традиції різдвяних свят” за участі фольклорних гуртів, святкування Дня Святого Миколая (19 грудня), відкриття виставки “павуків” із соломи (18 грудня), ярмарок різдвяних подарунків від народних майстрів, презентація диска дитячих колядок та щедрівок, презентація дитячого видання “Казка про Майдан” спільно з видавництвом Старого Лева, виступи дитячих та молодіжних фольклорних гуртів.

Програма відкриття 4 грудня:

16:00 -19:00 Випікання та розпис традиційних пряників до Миколая та Різдва, вивчення дитячих колядок, щедрівок, віншівок, засівалок, виготовлення різдвяних зірок та вертепних масок, виготовлення дідухів, янголів та “павуків” із соломи, розпис на склі, виготовлення різдвяних витинанок, малювання святого Миколая за мотивами народної ікони, ярмарок дитячої різдвяної літератури та дарунків до різдвяних свят.

18:00 Виступи дитячих фольклорних гуртів “Райгородок”, “Орелі”

Цього року фестивалія ініціює спеціальну благодійну акцію “Люди добрі, хата тепла”, в рамках якої діти та родини зможуть допомогти святому Миколаю наповнити дарунками скриню для українських воїнів та поранених. Теплі, сердечні дарунки ручної роботи або ж горішки, солодощі, мед, трав’яний чай, домашнє варення, листи та привітання (із зазначенням імені дитини та міста/села), теплі рукавички та шкарпетки, а також будь-що, що дуже хочеться подарувати для воїнів аби швидше настав мир в Україні, а поранені швидше видужували. Кожна родина може зробити разом з діточками маленьку світлу справу для тих, хто особливо потребує цього тепла сьогодні. Дитячий гурт колядників буде розвозити ці дарунки після свята Миколая. Збір запакованих даруночків та листів триватиме з 4 до 21 грудня.

Детальний розклад заходів на сайті: honchar.org.ua

Організатори:
– Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»
– Департамент культури КМДА

Детальна інформація:
(067) 316 68 79, Мирослава Вертюк;
запис на майстер-класи: (067) 438 89 84, Олена Хомюк

Впусти щастя в хату

oreli

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити