Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

У центрі Києва відкриється виставка Маші Шубіної. Ключовий символ проекту – квітчасті хустки

У центрі Києва відкриється виставка Маші Шубіної. Ключовий символ проекту – квітчасті хустки

Дата події:

  • 15 - 24 вересня 2012 12:00 - 20:00

Місце події:

Київський Пасаж
вул.Хрещатик, 15

Більше відомостей:

15 вересня в Києві відкривається нова персональна виставка Маші Шубіної LOSTandFOUND. Проект пройде в рамках експериментальної програми Kyiv Pop-Up Gallery і буде розміщений всередині двох транспортних контейнерів посеред київського Пасажу.

Основу проекту складають дві живописні серії – Back Side і National Terror. Роботи виконані в манері гіперреалізму та зображують саму художницю. Ключовий символ, який обігрується в проекті, – квітчасті хустки, традиційний елемент народного жіночого вбрання.

Експозицію доповнять виготовлені з тих же хусток ляльки, а також інсталяція із сільськогосподарських кіс.

Важливою частиною проекту є також символічне місце його демонстрації – справжні морські контейнери, розміщені посеред київського Пасажу.

Kyiv Pop-Up Gallery – некомерційна галерея, яка з’являється в несподіваних місцях у різних районах Києва. Це тимчасові виставкові майданчики, розташовані в міському публічному просторі, на незадіяних або не призначених для демонстрації мистецтва територіях. Kyiv Pop-Up Gallery представляє проекти обраних сучасних художників, які працюють із різними медіа: інсталяція, фотографія, відео-арт, живопис і т.д.. Мета організаторів таких виставок – створити нові культурні локації на карті міста, реабілітувати занедбані приміщення, а також надати авторам можливість для експериментів та діалогу із максимально широкою аудиторією. Проект заснований Kadygrob & Taylor ArtProjects у 2008 році.

Маша Шубіна (1979 р.н.) закінчила Національну академію архітектури та мистецтв, Московський інститут архітектури та мистецтв. Вона працює з різними техніками: живопис, графіка, малюнок. Шубіна є лауреатом PinchukArtPrize 2011, Міжнародного конкурсу візуальних мистецтв Ейдос 2008. Також художниця отримала спеціальну премію PinchukArtPrize в 2009 році. На рахунку Шубіної більше 13 персональних виставок та участь у понад 10 групових міжнародних виставках, серед яких основний проект Arsenale 2012.

Виставка пройде з 15 по 24 вересня в київському Пасажі (Хрещатик, 15). Години роботи з 12.00 до 20.00. Вхід – вільний.

Нагадаємо, в липні 2012 року український щотижневий журнал Forbes включив Машу Шубіну до десятки найперспективніших художників України віком до 35 років.

korrespondent.net

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити