Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

У Києві відкриється виставка картин відомої художниці-портретистки Катерини Білетіної

У Києві відкриється виставка картин відомої художниці-портретистки Катерини Білетіної

Дата події:

  • 23 травня - 2 червня 2013 11:00 - 18:00

Місце події:

Музей-майстерня Івана Кавалерідзе
Київ, Андріївський узвіз, 21
(044) 425-33-97

Більше відомостей:

23 травня 2013 року о 17:00 у Києві в музеї-майстерні І.Кавалерідзе відкриється виставка живопису Катерини Білетіної та скульптури Клима Степанова.

Художниця й ілюстратор дитячих книг Катерина Білетіна багато років працює в жанрі романтичного реалізму, гармонійно поєднуючи в своїх портретах академізм, сецесію і любов до народної картини.

Катерина Білетіна закінчила Одеське художнє училище ім. Грекова, де п’ять років навчалася у майстерні знаменитого Віталія Алікберова, пізніше – Національну академію образотворчого мистецтва й архітектури в Києві.

Виставки художниці проходили в Києві (2009, 2010, 2011, 2012), Одесі (2008, 2009, 2011), Херсоні (2011), Львові (2010), Литві (2012), Франції (2012).

Зараз художниця живе та працює в Одесі. Портрети Білетіної створені з власного внутрішнього бажання художниці. Катерина зображає своїх друзів, знайомих у національному одязі й не тільки. “Коли я малюю, то зовсім забуваю про сум, нудьгу. Це заняття викликає в мене почуття постійного інтересу, великого захоплення”.

Найбільше задоволення вона дістає від малювання портретів: “Немає нічого цікавішого, ніж людське обличчя. Саме це у мистецтві мене приваблює найбільше. Мені цікаві люди, їхні емоції, душевна ритміка”. Також Білетіна працює й в інших жанрах живопису – малює пейзажі, фігуративні композиції. А ще – ілюструє книжки для маленьких діток. Серед них, зокрема, книги Ірен Роздобудько та Лесі Ворониної.

“Зараз в усіх галереях пропагують сучасне мистецтво, яке не потребує особливої підготовки, школи. Мені хотілося показати, що мистецтво у класичному вигляді теж цікаве й має право на існування”.

Катерина Білетіна

Автор призу фестивалю «Пушкінська осінь» скульптор Клим Степанов працює у своєму дивовижному знайденому ним стилі. Його роботи прикрашають Одесу, Кароліно-Бугаз, Іллічівськ, Київ. Отримавши виховання у творчій сім’ї, Клим впевнено крокує за батьком, відомим одеським скульптором Миколою Степановим, втілюючи в життя отримані знання та вміння. І в той же час створюючи свої неповторні витвори мистецтва.

– Працюю повільно, – розповідає скульптор, – вдумливо. Спочатку образ малюю на папері, роблю ескіз. Потім його втілюю. Ось сподобався цей шматок дерева. Правда, тополя крихка. З ним потрібно обережно. Дерево – мій улюблений матеріал, живий, теплий. Але також маю справу з гіпсом, бронзою.

У той же час Клим Степанов виробив і вдосконалює свій стиль – воліє висловлювати обсяг, образ простими примітивними формами. Така його скульптура сови, – знахідка для художника. У цій же манері виконано лева, дівчину з човном на голові. Твори художника можна побачити на щорічних виставках у залі Спілки художників. Його роботи знаходяться в приватних колекціях Франції, Німеччини, Америки.

Триватиме виставка до 2 червня.

Арт-менеджер Ніна Бурневіч (050)888-89-34, (067)193-13-50

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити