Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Творчий звіт митців Харківської області

Творчий звіт митців Харківської області

Дата події:

  • 30 вересня 2009 18:00 - 21:00

Місце події:

Палац “Україна”
Київ, вул.Велика Васильківська, 103
Телефони: 247-23-21, 521-69-99, 247-23-16 (каса)

Більше відомостей:

В рамках творчого звіту триватиме виставка «Харківщина – перехрестя поступу», на якій представлять зразки декоративно-прикладного мистецтва, твори харківських дизайнерів, здобутки харківських архітекторів та реставраторів, покажуть досягнення Харкова щодо підготовки та проведення «Євро-2012», творчі роботи харківських фотохудожників. Відкриття о 18:00.

Харківщина мистецька

Харківська область є одним із центрів культури і мистецтва України, де збереглися традиції народної творчості. Розмаїття барв слобожанського стилю, історія української культури, самобутність самодіяльної художньої творчості, яскрава палітра майстрів живопису – усе це знаходить своє втілення в різноманітних творах народних майстрів Слобожанщини.

У Харкові та Харківській області активно відроджуються народні звичаї, обряди, а також декоративно-ужиткове мистецтво. Багато майстрів працюють у різних жанрах народного мистецтва: вишивка, кераміка, різьблення по дереву, ткацтво, гобелен, декоративний розпис, лозоплетіння, вироби з соломки, флористика, наївний живопис, народна картинка тощо.

У своїх роботах вони використовують стародавні орнаменти та символіку Слобідської України, привносять своє особисте бачення народного мистецтва. Їх роботи можна побачити на виставках Харківського обласного центру народної творчості, у музеях та художніх галереях міста й області, у районних і сільських будинках культури.

Вивчаючи національну культурну спадщину, науковці, професійні художники, мистецтвознавці, співробітники Харківських музеїв, закладів культури, аматори та майстри народної творчості знаходять цікаві форми її втілення в сучасне життя і таким чином зберігають традиції.

В основу експозиції покладено ідею висвітлення широкої палітри творчого буття Слобожанського краю в хронологічних, історичних та персоніфікованих виявах, які створюють образ Слобожанщини в минулому, сучасному та майбутньому.

Додатковим показником втілення народного мистецтва у сучасне життя є майстер-класи провідних діячів народної творчості Харківщини. Досягнувши високого рівня майстерності у своєму жанрі кожен з них допомагає доторкнутися до світу народних традицій.

Мінкульт

Світлини Мистецька сторінка

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити