Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Сорочинський ярмарок у Москві. Вперше

Сорочинський ярмарок у Москві. Вперше

Дата події:

  • 18 вересня 2009 - 20 вересня 2009 23:00

Місце події:

Москва

Більше відомостей:

Урочисте відкриття 1-го Міжнародного фестивалю української культури відбудеться в Культурному центрі України в Москві, де будуть представлені колективи з Росії та України. Тут відкриється й фотовиставка “Мальовнича Україна”.

Основна програма фестивалю проходитиме у Всеросійському виставковому центрі (ВВЦ). У його програмі – Конкурс української пісні за участю хорових колективів, вокальних ансамблів і солістів Росії, України та інших країн. Крім того, на головній площі ВВЦ пройдуть народні гуляння, ярмарок декоративно прикладного мистецтва й товарів народного споживання майстрів із Росії та України, розташується “місто майстрів” і майстер-класи народних умільців.

Також на ВВЦ пройдуть конкурс-пленер художників “Українські обличчя Москви”; народні гуморини, ігри, забави, розваги; театралізована дегустація українських страв; костюмований Парад учасників фестивалю; дефіле українських національних костюмів; програма “Народний мікрофон”, а також катання на конях.

Запланована й ділова програма, пройде також “круглий стіл” на тему: “Досвід, стан і перспективи розвитку української культури та освіти в РФ. Створення необхідних економічних і соціальних умов”.

Закриття фестивалю ознаменується гала-концертом на головній сцені Всеросійського виставкового центру, де виступатимуть також молодіжні музичні колективи з України.

Фестиваль української культури “Сорочинський ярмарок у Москві” проводять Об`єднання українців Росії та Регіональна громадська організація “Українці Москви” за підтримки Міністерства регіонального розвитку Російської Федерації за участю Посольства України в РФ, Культурного центру України в Москві, Бібліотеки української літератури в Москві, українського земляцтва столиці, Будинку народів Росії, ТОВ “Сорочинський ярмарок”.

Уніан

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити